Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mr. Robot társadalomról...

Mr. Robot társadalomról alkotott véleménye?

Figyelt kérdés

s01e01

Kb. 2 hete láttam fb idővonalon. Csak megnéztem. Nem emlékszem, melyik oldal töltötte fel avagy ki lájkolta ismerőseim közül.

Elszeretném küldeni egy barátomnak.

Viszont sehogy sem találom :(

Youtubeon semmi.



2016. máj. 28. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jajj, elfelejtettem írni, hogy facebookon ezt először magyar felirattal láttam.

Olyat keresek, ahol van magyar felirat is.

2016. máj. 28. 18:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi.
2016. máj. 28. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
feliratos oldalról leszeded az első rész magyar feliratát és kikeresed a részt.
2016. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez a barát távol van.

Azt az 1 perces videót szeretném neki elküldeni. A linket.

2016. máj. 28. 18:41
 6/11 A kérdező kommentje:
megvan.
2016. máj. 31. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:

...

Egy világ, amely ábrándokra épült! Szintetikus érzelmek kapszula formában, pszichológiai hadviselés reklámok álcájában, gondolatmódosító vegyületek ételek külsejével, agymosó szemináriumok a média köntösében, ellenőrzött, elkülönített buborékok a közösségi hálózatok arculatában. Hogy ez igazi? Beszéljünk a valóságról? A századforduló óta köszönőviszonyban sincs az életünk a valósághoz. Kikapcsoltuk, kivettük az elemeit, génmanipulált kaján éltünk, miközben a maradékokat a civilizáció végtelenségig táguló kukájába dobáltuk. Márkásított házakban élünk, amiket vállalatok védettek le, amelyek zavaros számokra épülnek, melyek le-fel ugrálnak digitális kijelzőkön, bűvöletük pedig az emberiséget a leghosszabb álmába ringatja. Elég mélyre kell ásnod, kölyök, ha bármi igazit akarsz találni. Az átverések birodalmában élünk, egy birodalom, amelyben túl sokáig éltél. Szóval ne mondd azt nekem, hogy nem vagyok igazi! Nem vagyok kevésbé igazi, mint a kibszott húspogácsa a BigMacedben.

...


És ez (sajnos) teljesen igaz.


https://www.youtube.com/watch?v=eiv4pcphsm4

2016. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:)

és esély nincs rá, hogy bármi változzon :)

majd minnyá' szétbombázzuk egymást. aztán az új civilizáció talán jobban nyomja :D

2016. júl. 26. 01:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így van. A világot ahogy napjainkban működtetjük, hosszú távon senkinek sem lesz jó, mindenkit kihasznál, továbbá még a környezetünket is tönkretesszük vele. Ha majd teljesen össze-vissza mérgeztük a vizeinket, állatainkat és saját magunkat, akkor fogunk igazán rájönni, hogy már késő. Persze ez nem garancia arra, hogy majd a következő civilizáció jobban fogja csinálni.
2016. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hamarabb fogjuk atombombákkal kiírtani egymást, mint elérnénk azt, hogy élhetetlenné tesszük környezetünket.

Első kategóriás bolygókon általában ez így van.

Amíg létezik a "pénz", addig itt tuti atomháború lesz. 1-5-100-200 év múlva. 500 évet szerintem már tuti nem élünk itt :D


Benne van a pakliban, hogy a következő civilizáció (akik természetesen semmit nem fognak tudni rólunk, azt hiszik majd, ők az elsők és egyetlenek az univerzumban - mint manapság az emberek 99,999%-a) normálisabb életet fog folytatni. Szerintem 5 a 32 lapból :D


Volt már nem egy pénz nélküli civilizáció itt, akik spirituálisan éltek, azért, amiért az élet ki lett találva*.

A piramisokat építő civilizáció nem is olyan régen volt itt. Ott sem volt pénz.


*Thiaoouba című könyv. Olvasd el. Annyira szerencsétlenek vagyunk, hogy közeleg a vég és szegény Thaóéknak ilyenekkel kell foglalkozni...de legalább tudhatja mindenki itt a Földön, miújság.


Majd írj, ha elolvastad! :)

2016. júl. 26. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!