Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részes a Végtelen szerele...

Hány részes a Végtelen szerelem (török sorozat)? Ebből hány van már feliratozva?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 10:47
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de jelenleg a 35. résznél tartanak Törökországban és kis késéssel rögtön le is szoktak feliratkozni és feltölteni Magyarországon. :)
2016. jún. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. jún. 21. 15:10
 3/6 Marta007 válasza:
A 35 dik resz az elso eved befejezese. Holnap, vagyis szeptember 21 en lesz elerheto a masodik eved elso resze, de a forditasra varni kell, tehat nem lehet tudni, hogy pontosan mikor lathatjuk.
2016. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Evi1199422 válasza:
En ma tartottam a 37. - nel es nagyon szomoru lettem miutan eszleltem hogy nincs tobb a youtun..:/ tehat akkor folyamatosan toltik fel majd....es a forditasra varunk.. Vagy mar nem is varhato tobb resz feltoltese??
2016. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem :(
2016. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

még most is adják a feliratos részeket, a szinkront nem tudom, mikor fogják folytatni. Feliratosból egyik oldalon holnap/ -után (máj. 16-17)rakják fel a 68-ast (2óra 20 perces részek) ha érdekel, itt a link:

https://www.youtube.com/channel/UC9qm64rgpDGBBVAaQGFlV8Q

2017. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!