Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik éneklik a Frozenbe a...

Kik éneklik a Frozenbe a magyar zenéket? Lehetetlen megnézni a filmet így, szerintem nagyon rossz lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Én angolul néztem, úgy teljesen jó volt. Meghallgattam az egyik dal-t magyarul is, de nem jött be. Angolul jobb.
2014. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

A hangokat Wikipédián megtudod nézni.

Szerintem magyar 100x jobb, mint az angol. A hangok is jobban illenek a karakterekhez. Jó hangja van Idinának, jól is énekli a dalt, de nem egy 21 éves lánynak való. Szerintem a magyar szöveg nagyon kreatív, néhol nem az angol pontos fordítása (a mivel magyarok vagyunk, és nyelvileg semmi közünk az angolhoz, így lehetetlen pontosan fordítani)de ugyanazt vissza adja, csak más mondatokkal, költői képekkel. Őszintén, nekem a magyar Let it Go is jobban tetszik.

Meg könyörgöm, magyarok vagyunk, ha már megcsinálták a szinkront, nézzük úgy. Én nem bírnám ki, hogy ott olvasgassam/ fordítgassam a szöveget. A magyar szinkron az egyik legjobb.

(És nem igazán érdekel, ha ezért bárki is piros kezet ad. ;P)

2014. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Elsa énekhangja Füredi Nikolett, Anna hangja Vágó Bernadett, Olaf hangja Seder Gábor...

Én több nyelven is megnéztem már, és szerintem nagyon jó lett a magyar. A dalok fordítása is jól beleillik a történetbe, teljesen át tudtam érezni és a szinkronhangokat is jól kiválasztották. Füredi Nikolett hangja szerintem is jobban illik Elzához. :)

2014. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Amit írni akartam, azt az előttem szóló megtette. Teljesen egyetértek.
2014. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem válaszoló 2 embernek. Magyarul az egyik legszebbek a dalok. (hangokat már leírták, asszem Hans hangja Pál Tamás)

De hogy érted azt, hogy lehetetlen megnézni? Pedig teljesen tisztán énekelnek, és szerintem a hang válogatás jobb lett a magyarban, mint az angolban. (Igaz, Annának szerintem nagyon jó Kristen Bell, de Vágó Bernadett is tökéletes)

A dalszövegek is jobban passzolnak a filmhez. A szlovákok igyekeztek eredeti szöveghez híven lefordítani. Meg lehet nézni milyen "izét" alkottak.

De ez csak az én személyes véleményem.

2014. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet az volt a baj hogy én a Demi féle verzióhoz hasonlítottam..
2014. máj. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!