Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmről lehet szó?

Csiribusz kérdése:

Melyik filmről lehet szó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy filmet keresek, amelynek nem emlékszem a címére, s amelyet talán a '90-es években forgathattak. A történet egy vak egyetemista lányról szól, akit megerőszakolnak. A lány később rosszul azonosítja az elkövetőt és egy ártatlan fiatalembert juttat börtönbe. Ez a férfi egy lelkésznek a fia és börtönévei alatt megismeri az igazi tettest, aki azzal dicsekszik, hogy valamikor miképp erőszakolt meg egy vak lányt, amiért egy másik balekot csuktak le. A letartóztatott ártatlan férfi levél útján a vak lány segítségét kéri, aki gyakorlatilag a börtönbe juttatta. Közben az igazi elkövető megszökik a börtönből és ismét elindul, hogy becserkéssze a lányt.

Felismerte esetleg valaki a történetet? Előre is köszönöm!



2016. jún. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Beírtam pár kulcsszót a gugliba (blind girl raped movie), és valószínűleg ez lesz az: Vak igazság (Blind Injustice, 2005).

[link]

2016. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves Tőled, hogy utánanéztél, a film érdekesnek tűnik, meg fogom nézni, de sajnos nem az, amire gondoltam. Mindenesetre köszönöm!
2016. jún. 5. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem túl életszerű, csak azért, mert a vak lány azt mondja, hogy "XY" volt, még nem csuknak le senkit. DNS vizsgálat is létezik már.


Biztos, hogy nem az előbb is belinkelt "Vak igazság" az? Én is csak ezt találtam.

2016. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Blind Injustice története:


Vak lányt megerőszakolnak.

Egy ártatlant küldenek börtönbe miatta.

A börtönben hallja, hogy egy másik elítélt azzal dicsekszik, hogy megerőszakolt egy vak lányt, de nem kapták el érte.

Később egy DNS vizsgálat tisztázza az ártatlan fickót, aki kiszabadul.

Hamarosan az igazi bűnös is kiszabadul és utánaered a vak lánynak.


Biztos, hogy nem ez az?

2016. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ez lesz az. Azért néztem el, mert van egy másik film is, ami szintén amerikai és ugyanez a címe és ugyanígy vak lányról szól.
2016. jún. 27. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!