Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a "Straight...

Mi a véleményetek a "Straight Outta Compton" aza "Egyenesen Comptomból" című filmről?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok hogy ez csak Dr.Dre meg Ice Cube fényezése meg hogy ez "történelem hamisítás".

2016. ápr. 30. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten hamisítás, mert rengeteg dolgot megváltoztattak, kihagytak. Konkrét egyik NWA alapító tagot kihagyták ami kissé nevetséges. :D


Amúgy hangulatos és jó film, de olyan mintha össze vágták volna hogy beleférjen a játékidőbe. Vagy 2x ennyi játékidő kellett volna, konkrét átvezető jelenetek hiányoznak.

2016. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

Arabian Prince-ra gondolsz?

Amúgy igen hatalmas időugrások voltak benne lehetett volna part 1 és part 2 hogy beleférjen minden ami benne kellet volna hogy legyen!

2016. ápr. 30. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, rá. Elég gáz hogy még csak említést sem tesz róla. A rendőrös konfliktusban is elég szolíd részt vettek a filmben. Az Eazy - Ice Cube, és későbbi kiválása, meg a Diss-ek a Westside Connectionban konkrét nevetségesek lettek. Én azért többet vártam volna.
2016. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Dre,Cube és Ezay E között konfliktus is elég szegényesen lett bemutatva azért komolyabb volt mint ahogy azt a film leadta.

Cube meg nekem egyenesen egy olyan karakter volt a filmben akit már alig várnak az emberek hogy meghaljon, tisztára olyan volt mint egy nő aki menstruál!

A végén a kibéküléses jelente is béna lett!

2016. ápr. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!