Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Mátrix paródiafilmjének...

Lacko03 kérdése:

Mi a Mátrix paródiafilmjének a címe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a Mátrix paródiafilmjének a címét? Nemrég láttam. N nem találom, csak a Vektor verzióját. Pedig van külön filmje, mint a Pókembernek a Super Hero Movie-ja. A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. jún. 5. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Matrix reloaded
2016. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de ez az eredeti film címe. Emlékszek részletere is pl: kapszula helyett gumicukrot szedtek be és 4-en voltak(kiválasztottak). 1x 1 házban el kellett bújniuk az ügynökök elöl és vicces megoldásokat találtak. Függöny mögé bújtak, meg hasonló. A végső összecsapáson mind a 4 kiválasztott küzdött az ügynökök ellen és csak az 1ik tudta megállítani a pisztoly golyóit a levegőben.
2016. jún. 5. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:

Találtam részleteket olasz nyelven(legalábbis szerintem) a youtubon: BEDDA MATRIX - Parodia del film Matrix - 2 di 5

Sajnos a teljeset nem találom :(

2016. jún. 5. 22:40
 4/5 anonim válasza:
Helix újralőve
2023. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4 anonim!

Köszönöm, a válaszodat.

Nagyon jó kis film... :)

2023. febr. 4. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!