Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Trónok harca, ez így...

SPOILER! Trónok harca, ez így lesz?

Figyelt kérdés
Arya meg fog halni? vagy vki segít rajta?

2016. jún. 6. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem fog neked biztos választ adni, mivel nem látta még senki a következő részt.

Az én véleményem az, hogy szerintem a színésznő, akit megmentett fogja majd viszonozni a segítségét.

Tehát a kérdésedre a válasz: nem, nem fog meghalni

2016. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog.
2016. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ti nem tartottátok kicsit furának, hogy ennyire nem volt felkészülve erre? Mármint számíthatott volna rá nem? Szerintem sokkal óvatosabbnak kellett volna lennie.
2016. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Ebben a sorozatban nem nagyon szoktak túlélni ennyi késszúrást. Ahoz képest, hogy egy felnőtt férfi kb azonnal belehalt volna egy ilyen támadásba, ő úszott kitudja mennyit aztán utána sétált egy jókorát... Nem túl életszerű. Ha túléli pedig pláne nem lesz az.


Sajnálnám Aryat ha meghalna (bár valószinű nem fog), de elég "nézőcsalogató" lenne hogyha a következő részben meghalna, miután ebben a részben azt sugallják, hogy nem fog.

2016. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már nyugodtan kattintottam erre a kérdésre, mivel láttam az összes részt, de egy rész számot nem ártott volna odaírni azért :) Nehogy valaki olyan nézze meg a kérdést, aki nem látta még az utolsó részt.


Szerintem nem fog. A következő rész előzetesét, ha megnézed: nekem úgy jött le, hogy azért még vadásznak rá. Szerintem nem lenne túl sok értelme, ha meghalna. A felkészülés, sok jelenet neki, stb... teljes mértékben felesleges lenne? Mert egyúttal ki is hagyhatták volna az egész sorozatból, elment és kész, mint Gendry XD (vagy majd ő segítene neki? partot ért? xD) Nem adna hozzá semmit a sorozathoz, ha ő meghalna. Valóban sokan haltak meg a Trónok harcában, de ennyire felesleges halál még nem volt a "főszereplők" közül. Főleg nem a Starkok. Minden halálnak volt, vagy lesz következménye.


Túl kell neki élnie :) kedvelem is, talán majd a színésznő segít neki, máshová nem igazán tud menni. Kemény fából faragták. Most elég szar helyzetben van, mivel kb bármikor, bárhol megölhetik. Azért kapott néhány szúrást, vérzik eléggé. De még Sandor Clegane is túlélte :) pedig vele is elbántak elég szépen.


Ha netán meghalna én szomorú lennék és egyben nagyon fölöslegesen szenteltek rá ennyi jelenetet, konkrétan csak az életét megtudtuk és ennyi??? Meg annyi, hogy az arctalanokról(faceless) megtudtunk néhány dolgot, amit egyébként is megtudhattunk volna.

Tehát szerintem még terveik vannak Aryával kapcsolatban, 1 hét és már többet tudhatunk :)

2016. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jaj a vérebnek annyira örültem! :D hátha meggyógyul és visszamegy és megint összeáll vele.


az előzetes a youtubeon fenn van?

2016. jún. 6. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy fent van, lényegében hol máshol lenne? :)

Itt az előzetes:

https://www.youtube.com/watch?v=fIOiAfEIk_g

Izgalmas résznek ígérkezik :)

Ezen a csatornán mindig fent van a következő rész előzetese, vagy ugyebár évad... (meg egyéb jelenetek, stb)

2016. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez az Aryás dolog engem abszolút bosszant. Persze a váratlan fordulatokat és a nagy sebesülésekből felépült visszatérőket már megszokhattuk, de akkor is. Nincs az az ember, akit így megsebeznek és túléli... akkor már inkább vétette volna el a szúrást és sebesítette volna meg máshol. Úgy hihetőbb lenne.

Ez az évad szerintem amúgy is abszolút gáz. Eddig egyáltalán nem nyűgözött le. Ha itt csatlakoznék a sorozathoz nem is érdekelne az előzmény.

Felröppentek a hírek ugyebár, hogy a regényt megelőzi a sorozat, ezért sok mindenben el fog térni tőle... nos ez teljes mértékben meglátszik. Olyan sorozatra kezd hasonlítani, amit csak a nézettség miatt nyúznak a végletekig és ez rámegy a minőségre.

Remélem, hogy az utolsó 2 évad (amiről már olvasni lehetett) méltó befejezése lesz és nem csalódás az egész.

2016. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát elég durva, hogy ez már a 7. rész volt és alig történt valami... és már csak 3 rész van vissza. az utolsó izgalmas rész, a hold the door-os volt.
2016. jún. 7. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
A színésznő menti meg.
2016. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!