Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincsenek ma normális...

Miért nincsenek ma normális vígjátékok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi másfél évtizedben szinte egyáltalán nem készülnek normálisak. Az összes vígjáték idiótaság, retardált poénokkal, olcsó ironizálással és válogatott gusztustalanságokkal. Semmi értelmük, olyanok, mint a legócskább műanyag kaja. Azt hiszem, az Amerikai pite volt az egyik első ilyen f*s, amiben az volt a poén forrása, hogy ki mennyire tud lemenni kutyába. Eléggé meg is vetem ezért. Szóval, a kérdés az, hogy miért lettek ilyen igénytelenek a filmek és az emberek?

2016. jún. 6. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a válasz: az emberek többsége erre kíváncsi, ebből profitálnak.
2016. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Nagyon egyszerű a válasz: az emberek többsége erre kíváncsi, ebből profitálnak."


Akkor ez azt jelenti, hogy az utóbbi másfél évtizedben elszaporodtak a hülyék, ők lettek a többség, és ezért az ő igényeikhez kell igazítani a filmeket. Azért én ezt nem hiszem. Elég sok embert ismerek, és nagyon kevés köztük az olyan, akinek tényleg ez a színvonal tetszik. A többségen nem látom azt, hogy kézzel-lábbal tiltakozna, ha normális vígjátékokat csinálnának, hogy ő inkább idiótaságot akar látni. Inkább azt látom rajtuk, hogy azt eszik meg, ami éppen van. Most sz*r van, most azt eszik.

2016. jún. 6. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te lettél idősebb, én a 90-es évekből is emlékszek bőven vállalhatatlan vígjátékokra.


Elsőnek annyiban igaza van, hogy egyre ügyesebben profitmaximalizálnak, azaz nem kockáztatnak hanem arra mennek rá, ami a legtöbb bevételt hozza várhatóan.


De azért vannak jó vígjátékok ebben az éveredben is:


Blöff

Amelie csodálatos élete

Belleville randevú

Némó nyomában

Kerülőutak

L'ecsó

WALL-E

Fel

Toy Story 3

Agymanók

2016. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mai "vígjátékok" valóban nagyon gyengék. Ha jó filmet szeretnék nézni, akkor a 80-as, 90-es években kell keresnem.


Viszont! Elvétve manapság is csinálnak jó filmeket.

pl: A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt

2013-as svéd vígjáték. Szerintem nagyon jó.

2016. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most is bőven lehet olyan szándékosan vicces filmeket találni, amik simán átmennek a trágárságszűrőn. Például Wes Anderson és Edgar Wright filmjei.
2016. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nem is a gusztustalankodás annyira a problémám, mert az is lehet humoros, ha jól csinálják. És régen is voltak ilyen vígjátékok, pl. Dumb és Dumber. Hanem, hogy a mostani komédiák primitívek, olcsó poénokkal, a történetüknek pedig semmi értelme. Rosszabb esetben arra próbálnak ingerelni, hogy menj le kutyába, legyél egy barom. Lásd: Amerikai piték, 40 éves szűz, Másnaposok, Igenember és hasonló hulladékok.
2016. jún. 7. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ízlések különböznek.Én szeretem a durvább humort is ha van mögötte valami tartalom pl amit Sacha Baron Cohen leművel az kifejezetten tetszik még ha gyakran túltolja akkor is. Legutóbb ami tetszett a Keanu (macskaland) volt aminek bejött a humora ,meg régebben a Családi üzelmek. A pite filmek nekem nem tetszenek és a Másnaposok se,pl amiben Mellisa Mccarty feltűnik az is mind katasztrófa szerintem.


Ami közös hogy pisi, kaki ,szex ,seggbe dolgok dugása ,b uziviccek ez lett a fő humorforrás ,de ez kell a népnek erre mennek be a moziba.Szóval suttyósodás van.

2017. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most is vannak nagyon is jó vígjátékok nem értem hogy miért szidják sokan az új filmeket persze vannak gyenge filmek de szerencsére ritka.
2018. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!