Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking Dead Játék első...

A Walking Dead Játék első részében lehetséges, hogy Lee túlélje?

Figyelt kérdés
Válaszodat előre is köszönöm! :)

2016. jún. 6. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert így vagy úgy, de megharapnak, direkt így van eltervezve.
2016. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 íazazazazaza ***** válasza:
100%

Mivel erre épül a második rész, így nem :D

Elég szomorú befejezése lett, én emlékszem mikor játszottam nem is nagyon fogtam fel hogy most megharapták xd


Üdv, :D

2016. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Légyszíves máskor azzal kezdd, hogy SPOILER! Nem miattam, hanem mások miatt.

Sajnos bárhogy öntesz a játék végén, nagy valószínűséggel meghal. Én már vagy 4x végigtoltam a játékot, volt, hogy levágtam a kezét, volt, hogy nem. Mindkettőnek ugyanaz az eredménye, rosszul lesz a legvégén és haldoklik.


Ha Clementine lelövi, akkor sem lövi le, mert az utolsó pillanatban látszik, ahogy a fegyver csövét elrántja. Magyarul ha ezt választod, vagy azt, hogy otthagyod, mindkettőből otthagyás lesz. Ha Lee tényleg meghalt, márpedig 99,9%, akkor átváltozik.

Valóban a 2. évadban nincs szerepe, de ki tudja, későbbre mit terveznek. Lehet, hogy mondjuk valaki visszatért arra a helyszínre és Lee ott lesz járkálóként.

Ez csak az én elméletem, hogy van erre is lehetőség, hogy viszont láthassuk.

2016. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, a harapás és a (lehetséges) levágás közt túl sok idő telik el.

Plusz, még ha le is vágod a kezét, a vérveszteség is jelentős.

2016. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!