Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a Harry Potter 8-ra a teljes színész brigádot lecserélték?

Figyelt kérdés
Engem eszméletlenül zavar. Ha rá is fogom tudni venni magam, hogy megnézzem feleannyira sem lesz érdemes megnézni, mint az elődeit.

2016. jún. 6. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

most te itt erre gondolsz?

"Legendás állatok és megfigyelésük"


csak mert ez teljesen más időben játszódik... persze hogy lecserélik.

2016. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem... Harry Potter 8 az elátkozott gyermek...
2016. jún. 6. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
mondjuk mert nem film hanem egy színházi mű?
2016. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elvileg lesz filmben is.
2016. jún. 6. 17:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Rákerestem az általad említett Legendás állatok és megfigyelésükre és remélem nem olyan lesz, mint az előzetesekben :D Olyan, mintha egy amatőr kezdő cég megpróbálná lemásolni a Harry Potter-t. :D
2016. jún. 6. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Márciusban nyilatkozta Rowling hogy nem lesz..

de ha lenne is, az azóta befutott, illetve nagyobb hírnévre szert tevő színészek nagyobb pénzt is várnának el az új szerződésben, amit nem hozna vissza a film..

illetve jópár évvel később játszódik, tehát pl Daniel Radcliff igencsak hülyén nézne ki ha egy kb 40 éves fószert kéne játszania..

2016. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Harry Potter 7 2. részében is megoldották. Igaz látszódik rajta, hogy megcsinálták, de ott mondjuk nem zavart, mert jobb, ha látszódik, hogy őt sminkelték meg mit tudom én, mintha egy teljesen más a regénynek megfelelő korú csávót betennének.
2016. jún. 6. 18:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként belehallgattam a Harry Potter és Ron Weasley Magyar szinkronhangjába milyen amikor "természetesen" beszélnek és a Harry Potter szinkronhangjának elég rekedtes a valóságban a hangja :D
2016. jún. 6. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

hát engem pl nagyon irritált az a jelenet, szinte röhejes volt.. de mondom, ha lesz is film fent leírtam a fő okot...


és úgy néz ki hogy nem lesz.

2016. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!