Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER!!!! Trónok harca, így...

SPOILER!!!! Trónok harca, így lesz?

Figyelt kérdés
Arya Stark meghalt az utolsó részben?Mutatják, hogy ledöfi egy öreg néni, aztán felfedi magát a fiatal lányként akivel Arya edzett és sosem volt neki szimpatikus. De vajon túléli?

#spoiler #Arya #Stark #Game of Thrones #Arya Stark #Trómok harca #legutolsó részben
2016. jún. 7. 12:32
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
5%
Ha valaki meghal, mármint úgy tényleg, akkor is mindig volt valami értelme a történetének. Arya történetének egyelőre semmi értelme nem volt, sehová sem vezetett. Szóval szerintem nem hal meg.
2016. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

"Ha valaki meghal, mármint úgy tényleg, akkor is mindig volt valami értelme a történetének."


lol

Te már láttad az utóbbi két évadot?

2016. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Története alapján azt mondanám, hogy nem hal meg, de hát George R.R. Martin kiszámíthatatlan.
2016. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem hal meg, bár nem tudom hogy éli túl:D Viszont valljuk be, ebben a sorozatban már semmi se szent, sorra jönnek vissza a halott/halottnak hitt karakterek:D
2016. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, de mi a francért nem tudsz odaírni egy SPOILER feliratot, illetve mi a ...ért a kérdésbe rakod bele magát a spoilert??? Nem gondolod, hogy van olyan, aki esetleg nem látta, vagy csak meg akarja nézni??

Szerencsére már láttam, még aznap szinte rögtön, de ezt egyszerűen nem bírom megérteni....

Itt van egy előző kérdés, oda válaszoltam + mások is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Legalább ő ki tudta rakni a SPOILER-t...

2016. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

A történet alapján az eddigi fontosabb karakterek halála miatt mindig valami következmény alakult ki. Arya esetében azonban nem lenne következmény, hisz a kutya sem tudja merre jár épp, azt meg végképp nem tudnák, hogy halott-e, és ha igen, ki tette, és miért. Magyarul, ha meghal, akkor az egész bravoos-i kiruccanása, és annak mutogatása teljesen felesleges volt, szóval nem hiszem hogy meghalna.

A legvalószínűbbnek azt tartom, hogy a Cersei-t megformáló Daru úrnő segít majd neki.

2016. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 íazazazazaza ***** válasza:
83%

Szerintem túléli, ha valamit megtanultam a sorozatoknál akkor az az h ameddig nem látom hogy leesik a feje, vagy hogy elvérzik akkor nem halt meg (lásd véreb) (bár ennél a sorozatnál még akkor se biztos ugye KHMMM havas... xd)


Üdv, :D

2016. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a színésznő fogja megmenteni. Arya meg elvághatja a nyakát annak a szőke rusnyaságnak és elvihetné a fejét a fekete és a fehér házába.
2016. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!