Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » RIP Robb Stark! Szerintetek...

RIP Robb Stark! Szerintetek igazságos, hogy meghalt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak egy fiktív történet. Naponta többen halnak meg sokkal fájdalmasabban a való életben.


A sztoriban így lett megírva. Meghalnak sokkal többen is majd a sorozat folyamán. Egy csomó igazságos és igazságtalan távozás. Lényegében a becsületesség és az első szerelem varázsa vitte a sírba. Nyilván nem volt fair.

2013. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamelyest azért legalább enyhíti az igazságtalanság érzetemet, hogy Joffrey is meghal!
2013. jún. 3. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel teljesen egyetértek.


Hozzátenném, hogy - bár fiktív a történet, az idő - de egy ilyen "középkorias" történethez hozzátartozik, hogy a törvények betartatása más és az adott szónak sokkal nagyobb a hatalma, annak megszegése is súlyosabb következményeket von maga után.

2013. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Spoilerek:


Hááát lehet, de Joffnek ehhez semmi köze nem volt. Én akkor gondoltam azt, hogy "igen, ez meg lesz torolva", amikor megölik Tywint.

Na persze még az igazi bosszú várat: Boltonok és Freyek élnek és virulnak. Kíváncsi vagyok, mit tartogat nekik Martin.


Talán Sansa mondta: "Harenhallt a Freyeknek kéne ajándékozni." :D (Az átok miatt.)

2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Én nem igazán szerettem, csak az általam nem igazán kedvelt Catelyn szemszögéből láttuk közelről, és ő olyan gyomorforgatóan áradozik az ő fiacskájáról... Bár hadvezérnek jó volt. Nyílt csatában mindig legyőzte Tywin, de hát igen. Abban a jelenetben utáltam meg, amikor a segíteni szándékozó Tyriont kivont karddal fogadja.
2013. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!