Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcában Bran Stark...

A Trónok harcában Bran Stark melyik részben és hogy került a fába?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy kiesett az a szál ahogy Háromszemű hollóhoz került. Hogy kapott ilyen képességeket?

2016. jún. 8. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor kiesett a teljes sorozat? Mert ugye Bran a kezdetektől ilyen...
2016. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint igen. Az első évad még nem annyira kötött le.
2016. jún. 8. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Aha. Hát Brannek már azóta vannak furcsa álmai, hogy Jaime kilökte a toronyból. Álmában mindig egy Háromszemű holló jelenik meg neki.

Miután Ramsay felégette Derest, Bran úgy dönt, hogy megkeresi a hollót Északon, útközben csapódnak hozzájuk a Reedek is.

A 4. évad végén pedig el is érnek hozzá. Ennyi.

2016. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld pacsi!
2016. jún. 8. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy javaslom a sorozat újranézését, vagy könyv elolvasását, ha ennyire nem emlékszel a sorozatra, mivel egy csomó olyan információ van az 1. évadban, ami kihatással van a többire. Sok részt, párbeszédet, érzést nem úgy fogsz átélni, mint ahogy kéne.

Egyeseknek SPOILERT tartalmazhat:

Itt egy kis emlékeztető:

https://www.youtube.com/watch?v=b6fq-elMOKg

Itt jutottak el a fához: https://www.youtube.com/watch?v=pocQRPl1FYQ és találkoztak az erdő gyermekeivel.


Meg Bran alapból wargolt már többször is a sorozatban.


De tényleg több olyan jelenet/esemény van, ami számodra akkor jelentéktelen lesz, vagy pedig nem úgy jön át. És általában az ilyen emberek szoktak sírni, hogy "nem történt semmi" csak beszélgetés, párbeszéd volt. A másik tábor pedig: eltértek a könyvtől sokkal szarabb. Ok eltértek, de ettől még megmaradt egy jó sorozat...

Én már többször láttam és volt olyan jelenet, ami csak később tudatosult bennem konkrétan, hogy mi hogy

2016. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most már emlékszem. Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget a jelenetnek mikor láttam, és feledésbe merült. Ment a zöld pacsi.
2016. jún. 8. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen jelenet van egyébként. Azért ajánlom az újranézését. Mert így sokat átléphettél, akad a sorozatban bőven. (és ahogy mondtam 1-2 jelenet közel sem fogja azt az érzést kiváltani belőled, vagy pedig a párbeszédet nem érted úgy meg, stb)
2016. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!