Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában kinek a...

Trónok harcában kinek a halála volt a legszomorúbb számotokra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Dumbledore
2016. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Robb Stark És Ned Stark. Taln Nedet jobban sajnáltam, nem is azért mert a karaktere szimpibb volt annyival (mondjuk ez is igaz) de párhuzamot vontam, hogy a mai világban is jó eséllyel elbukik az aki nem gázol át másokon és próbál tisztességes maradni. És ez nagyon szomorú számomra, főleg hogy én is ilyen vagyok és így nem túl fényes a jövőm. Persze vannak kivételek, nem mondom hogy minden sikeres ember csaló, csak sokszor és sok helyen dönteni kell a két dolog közt.
2016. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hodor.
2016. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Hodor
2016. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Hodor,

őt követi Tywin Lannister, de nem miatta, hanem Tyrion miatt a legszomorúbb halál, nem Tywint sajnáltam, hanem Tyriont az okai miatt. egyébként mintha Tyrion karakterét is megölték volna akkor, azóta egy nulla :(

2016. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Tommen

Az, hogy öngyilkos lesz az anyja miatt, az egyik legszomorúbb tragédia lesz. :/ (spoiler)

2016. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Shireen Baratheon halála borzalmas volt és persze Hodor... Ha magára a karakterre gondolsz, akkor nekem Oberyn és Ned Stark
2016. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Lady, Szürke Szél, Borzaskutya, Nyár.
2016. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Oberyn, azért mert már fellélegeztem, hogy nem hal meg és erre hirtelen szétdurrant a feje:(
2016. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Robb Stark és a várandós felesége, meg Catelyn Stark

Engem ez sokkolt legjobban. (Eddig.)

2016. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!