Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan meleg témájú...

Tudtok olyan meleg témájú filmet vagy sorozatot keresek amiben nem a szex áll a központban hanem aranyos és romantikus? Lehetőleg a szereplők fiatalabbak,10-20-30 talán 40 év körüliek.

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 19:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja és fiú főszereplőkkel ezt a faking miatt mondom
2016. jún. 13. 19:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Esetleg Glee. Több meleg romantikus szál is fut, és még zene is van, az egy baj, hogy egy idő után az egész sorozat fura lett. Hardcore fanja voltam végig, de ha ajánlani lehet, akkor szerintem a 2. évadot nézd meg. Abban van Kurt és Blaine párosa, akik számomra a legaranyosabbak a televíziózás történetében, és Blainere példaképként nézek fel.
2016. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2016. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Maurice. Latter days.

Ezek csak angolul érhetők el tudtommal.

2016. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Eyewitness(thriller,dráma) - ezt most kezdtem el,így nem tudok róla sok mindent mondani(itt már az elején megkezdődik a románc)

In the Flesh(horror,dráma) - a főszereplők zombik,bár elég befejezetlen és rövid a sorozat,de imádtam (a 2. évad 3. rész végén indul be a meleg szál igazán)

Sense8(dráma,sci-fi) - ezért (is) odáig és vissza voltam,bár ebben elég sok eksön (is) van

2017. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az eyewitness sorozatot én már végig néztem és imádtam csak ajánlani tudom. :)

A Skam is jó (a 3. évad szól róluk) ez teljesen átlagos nem dráma

2017. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!