Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik sokan ezt a...

Miért szeretik sokan ezt a cobra 11 nevű hulladékot?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem, de a párom szereti, az autók miatt :)
2016. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Miert, szerinted mit kene mindenkinek kotelezoen szeretni? Ami neked tetszik?
2016. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy részt láttam belőle, de elég volt. Egy karcolás az autón, és már felrobban. Ráadásul abban a részben csak négyszer. Ja és miután felrobbant, a csávók épen és egészségesen szállnak ki belőle. Elég retek műsor, a krimi teljes meggyalázása.
2016. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is egy rakat fos sorozat,minden szar felrobban benne.
2016. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nézetek black mirror-t
2016. jún. 12. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, mint a legtöbb agyatlan, látványos akciófilmet.


Én nemigen követtem a sorozatot, de pár régebbi részt kedveltem. Azok még visszafogottabbak és parányit intelligensebbek voltak. Az újabbak viszont tényleg olyanok, mintha összekutyulták volna egy akciófilm-megszállott, igénytelen tizenéves fantáziáit a világ összes régi akciófilmes közhelyével. Lényegében olyan a sorozat, mint a legelcsépeltebb Michael Bay mozifilm, csak épp amerikai patriotizmus nélkül.


Alapvetően nincs azzal semmi baj, ha egy műsor lerágott klisékkel, és giccses meg "camp" hangnemmel operál. Ettől még lehet szórakoztató, és ez a sorozat is szándékosan játszik túlkapásokkal meg komolytalanságokkal. Inkább akkor vannak gondok, amikor megpróbál komoly meg drámai lenni.

2016. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én valamikor 18-20 éve egy-egy részt elkaptam a TV-ben, tovább meg nem érdekel (már akkor sem kötött le különösebben), más meg még annál sokkal rosszabbakat is rajongásig szeret. Nekem ez nem fáj, amíg nem támad le vele, hogy miért nem szeretem a kedvencét és hogy megmagyarázza nekem, miért az Isten utolsó kinyilatkoztatása.
2016. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok!!!!!

Ennyi erővel megkérdezhetném miért szereted a Black mirror nevű hulladékot?

2021. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!