Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ha egy kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha egy kapcsolatotokban nem volt kellemes a szex, az esetleges új kapcsolatban volt változás ez ügyben?

Figyelt kérdés

Nekem idáig 1 párkapcsolatom volt, több évig tartott, de valahogy sosem volt jó a szex. Kezdjük ott, hogy egy adott alkalomkor egynél többször nem tudtuk csinálni, mert annyira égett az aktus végére a bejárat kívül, pedig rendesen nedves voltam. Az ujjazásnál szintén ez volt a panasz, behatolás pedig mindig nagyon fájt (orális szex után, tehát nem volt ő se száraz). Illetve, ha kéz által elmentem, kb. behatolhatatlanná váltam utána, nem tudom miért. Évente járok nőgyógyászhoz, ő semmi elváltozást nem lát.

A menet közben is inkább az volt az érzésem, mintha pumpálnának és alig vártam, hogy vége legyen. Nyílván én se feküdtem, mint egy fadarab, tevékenykedtem, csak nehéz úgy csinálni, hogy elég rossz érzés és a hátad közepére se kívánod. Természetesen az akkori párommal megbeszéltük ezeket, pózváltást, sikosítót, mindent kipróbáltunk.


Pár nélkül, így a mindennapokban sokszor az együttlét utáni vágyam az egekben, többször csinálom magamnak és semmi bajom, mégis szex terén nagyon defektesnek érzem magamat emiatt. A környezetemben pedig mindenki arról áradozik, hogy órákig bírják, vagy naponta többször és hiába rossz a párkapcsolatuk, annyira passzolnak az ágyban, hogy inkább együtt maradnak (közeli ismerősök, barátok).


Lett volna lehetőségem alkalmi viszonyra, és komolyan gondolkoztam már rajta, hogy már csak azért bele megyek, hogy megtudjam én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy a párom/szerszáma nem volt megfelelő, vagy a kapcsolatunk rossz minősége nyomta rá a bélyegét a dologra, ami ilyen formában jött ki nálam. Csak a fent említett dolgok annyira gátolnak, hogy az alkalmi lehetőségektől inkább visszalépek, mert nem szeretnék felsülni, vagy leállítani a kellős közepén. Azt meg végképp nem szeretném, hogy ha lesz valakivel valami komoly a jövőben, akkor vele is ez a szenvedés legyen számomra.

Azt meg már előre látom, hogy a sok hónapos, lassan már éves szünet után, pont olyan leszek mint egy szűz lány és nem lélekben..


Volt valakinek hasonló panasza? Történt veletek már olyan, hogy magatokat gondoltátok a rossznak és a problémásnak, majd az új párral minden más és sokkal jobb volt, vagy esetleg maradt minden a régiben?


Annyira nyomaszt engem ez.


21N



2016. márc. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a legelső komoly kapcsolatomban,ahol elvesztettem a szüzességem soha nem volt jó az együttlét.Mindig fájt,akármivel is próbálkoztunk.Már odáig fajult,hogy mindig kifogásokat kerestem csak ne kelljen vele lefeküdnöm.Aztán a következő barátomnál már minden rendben volt,sikosìtóra sem volt szükség.A jelenlegi párommal is minden oké.Szóval lehet,hogy csak nem illettetek össze,próbálkozz nyugodtan.

2016. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Mivel a szex két emberes játszma ezért ha nem jó, arról te is tehetsz.
2016. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kipróbálás miatt ne erőltesd bárkivel az együttlétet, szerintem.

Inkább az lehetett az ok, amit írtál is, hogy a kapcsolatotok rossz minősége megbélyegezte a dolgot.

Ha találsz valakit, aki szimpatikus, megvan a kémia és az érzelmi háttér is, minden esély megvan rá, hogy működjön az ágyban is a dolog. Nem törvényszerű, hogy ha valakivel nem, a többivel sem fog menni ;)


28N

2016. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!