Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Étkezési zavarról szóló...

Étkezési zavarról szóló sorozat vagy fanfiction?

Figyelt kérdés

Olyan sorozatot (nem filmet) sorozatot ami központi szerepet kap az étkezési zavar.Gondolok én itt az anorexiára bulímiára ezenkívül túlsúlyról vagy fogyókúráról szól.

Lehetőleg magyar feliratos vagy szinkronos legyen.(A Red Band Societyt ismerem)


A fanfictionnál csak annyi kikötésem van hogy linket is adjatok hozzá illetve a fentebb említett témákról szóljon.


Kerestem már de nem találtam illetve csak filmekről volt ilyen kérdés.Előre köszönök minden segítséget.



2016. jún. 20. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

•Starved

•Starving Secrets

•Supersize Vs. Superskinny

•True Life: I Have An Eating Disorder

•True Life: I Have Orthorexia

2016. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyenre gondoltam.De azért köszönöm, inkább a Red Band societyhez hasonlókra vagyok kiváncsi.
2016. jún. 28. 18:07
 3/5 anonim válasza:
Skins-ben Cassie anorexiás, azt hiszem, első két évadban szerepel, indavideón fent van az összes rész magyarul. Fanfiction:túl jó megjátszás
2016. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azt ismerem :) de azért köszönöm
2016. júl. 13. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A Glee 4.évadában van egy bulimiás szereplő.
2016. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!