Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni a "The 100" -...

Tudnátok írni a "The 100" - hoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés
Olyat, ami magyar feliratos, de a magyar szinkronos is jó.

2016. jún. 23. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a The 100 tetszett akkor Trónok harca, LOST, The Walking Dead, vagy Fear The Walking Dead is tetszene talán, de ezek eltérnek azért elég keményen a The 100-tól...

Am én is így vagyok, keresek valami jót, de eddig számomra semmi nem überelte :/

A 4. évad meg ugye majd csak 2017. januárjában jön :c


Üdv, :D

2016. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Jaj de messze van még az a január! :(
2016. jún. 24. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Az bizony xD de legalább már egy trailer-t kidobhatnának vagy valami :D
2016. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát majd lassan annak is jönnie kell. Nagyon várom. Szerintem a 3. évad gyengébb lett a másodiknál de remélem, hogy a negyedik azért még tartja a színvonalat amit várunk...
2016. jún. 25. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, bár nekem azért tetszett a 3. évad is, örültem neki hogy jobban behozták a földiek kultúráját, ez nagyon hírtelen témaváltás volt kicsit furcsa nekem (ugye az A.I.) de végül szerintem jól sült el a dolog :)

Monduk ami számomra megölte a sorozatot az Lexa halála volt...

2016. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lexát én is szerettem és bevallom, hogy ötletem sincs, hogy mit fognak kezdeni a földiekkel...
2016. jún. 25. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a földiekről annyit, hogy gondolom most Clarke lesz majd Heda, valahogy szerintem megoldják majd hogy a szervezete ne lökje ki a lángot, de hogy az újabb nukleáris fenyegetettséggel mit fognak csinálni, na nekem arról nincs semmi elképzelésem xd a 3. évad elég érdekesen ért véget, és felvet pár kérdést, amire kb megoldás sincs... Érdekes lesz az biztos :D
2016. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát izgalomban nem lesz hiány, az biztos. Az új fenyegetést meg "majd csak megoldják valahogyan..." A Lánggal hogy mit kezdenek na az is érdekes lesz...
2016. jún. 25. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már csak azért gondolom h belerakják majd Clarke-ba véglegesen, mert még a kill switch-nél a láng(ALIE 2) mondja hogy majd megoldják, tehát szükség lesz a segítségére. Vagy még talán Luna jön majd képbe megint, vagy egy eddig ismeretlen Nightblood :D, csak annyit tudok biztosra hogy nagyon várom már xd
2016. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5. évadot már láttátok?
2018. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!