Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamit nem értettem a Star...

Valamit nem értettem a Star Warsban: Palpi miért nem csináltatta meg az arcát? Neki voltak a SW Galaxis legjobb plasztikai sebészei. Akkor miért nem hozatta helyre az arcát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy felismerjük :DD
2016. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem volt rá oka.
2016. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sansa LannisterStark ***** válasza:
Vader se. Én se értem. Szerintem a gonoszok nem adnak a külsejükre, mint a mesékben: ha csúnyát láttunk, tudtuk hogy ő gonosz.
2016. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minek? Egyetlen okot mondj!
2016. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

#3


Mert a maszk meg az életfenntartó ruha alatt biztos látszana...

2016. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4: Azon túl, mert így eléggé ocsmány a kinézete miközben egy politikusnak fontos a jó kinézet? Nos talán azért, mert a sérüléseket el kell látni. Meg aztán baktával meddig tarthatott volna? Vagy ha ahhoz túl súlyos a sérülés, akkor összetettebb műtétsorozattal.
2016. jún. 25. 12:36
 7/14 A kérdező kommentje:

3: Sajnos igazat kell adnom. Vadernek is volt 24 éve hogy egy kicsit kiganézza a megmaradt belső szerveit. Mégsem tette meg. Az, hogy Palpi úgy tudta összevakarni ahogy az még egy dolog, de egyenként műtétekkel még valamennyire helyrehozathatta volna magát. Talán nem szabadult meg teljesen a páncéltól, de kevésbé függött volna tőle.

Miért?

Mert sorsszerű volt, hogy ő és Palpi megküzdenek egymással, és ahogy a Sötét Nagyúrban Palpi utalt rá: túl egyértelmű lett volna a küzdelem. Végül abba halt bele, hogy Palpi villámjai hazavágták a felszerelését. Pedig tartott kb. 10-20 másodpercig a harcuk, és az is úgy történ, hogy hátba támadta, és nem szemtől szembe harcoltak.



Szóval szerintem itt tényleg arról van szó, hogy a 80-as években még a meseszerűségre törekedtek. Utána meg már késő volt.

2016. jún. 25. 12:41
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Na először is: Palpatine, és nem "Palpi". Jó tanács: kerüld az erőltetett jópofáskodást, és sokkal szimpatikusabb leszel az emberek többségének.

Egy politikusnak jó kinézet kell? Szerinted Orbán jóképű? De mindegy is, ott bukik az egész érvelésed, hogy Palpatine már nem politikus, miután kikiáltják a Galalktikus Birodalmat, onnantól ő már császár, és szarik arra, hogy ki tarja szépnek, és ki nem. Mellesleg ha láttad a Sith-ek bosszúját, akkor a kikiáltás előtt mondja is, hogy a gonosz jedik csúfították el, de meht9rni nem tudták, ergo a kinézete egyfajta memento, azt (is) sugallja, hogy elpusztíthatatlan az öreg.


Vader: Honnan veszed, hogy műtétekkel megtudták volna oldani, hogy kevésbé függjön az életfenntartó berendezéseitől? És ha kevésbé is függ, nem mindegy? Vader Pamé halálakor megtört. Amúgy meg Palpatine-hoz hasonlóan sith, ergo totál leszarja hogy néz ki, a maszk meg amúgy is tekintélyt parancsoló és félelmetes.

2016. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
* megtörni
2016. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9: Előszöris Palpi. Ez egy teljesen elfogadott rövidítés.

Ami a többit illeti: a HÜLYÉK KÍMÉLJENEK - jelszót alkalmazom rád.

Trollokat ugyanis nem etetek.

2016. jún. 25. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!