Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamit nem értettem a Star...

Valamit nem értettem a Star Warsban: Palpi miért nem csináltatta meg az arcát? Neki voltak a SW Galaxis legjobb plasztikai sebészei. Akkor miért nem hozatta helyre az arcát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Mi volt ebben a trollkodás? A lepontozást meg végképp nem értem. Érvek?

Szerintem tök logikus, hogy nem csináltatta meg az arcát.

És igen, az egész SW egy mese, jó hogy nem azt kérdezed meg, hogy Vader hogyan tud szarni abban a szerelésben.


Egyébként meg pontozd le ezt is, nem érdekel. :)

2016. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen az ilyen kérdéseket kellene törölni, amelyek kérdezője nem fogad el más választ, csak amit olvasni szeretne. Ennek amúgy is mi értelme van?
2016. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező: ne foglalkozz ezzel a nevetséges hülyével. Nem látod, hogy csak azt akarja, hogy kiröhögjék?



Kérdésedre a válasz: A sorozat a 70-es-80-as években futott. Akkor még elvrés volt, hogy a gonoszok lerobbantak legyenek. Így mindenki láthatta, hogy ők a rosszfiúk.

A másik ok pedig az, hogy Lukács a 70-es-80-as évek technológiai és orvostudományi nézőpontjából indult ki. Akkor pedig az volt a nagy szám, hogy Vödör életben maradt a lávasérülésből, és Palpi (érdekes: és is ezt a megnevezést használom, és még véletlenül sem jópofizásból) ráncait kezdetben az időskori lerobbantságra fogták. Lásd James Kahn: A Jedi visszatér.

Nos, teljesen jogos a kérdés. A válasz az, hogy a húsz évvel korábbi sablonok csapdájába esett.

2016. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

15: Hát igen. A sablonok. De azért egy kicsit humoros lett így, nem gondolod?

Palpinál viszont az volt az érdeke,s hogy szerintem Lucas eredetileg nem emberi lénynek szánta. Bevallom, hogy az EP1 megjelenése után én is meglepődtem rajta, hogy ő ember.


Palpi nem volt sem lusta, sem tunya ahhoz, hogy eg yilens sérülést nem gyógyítson be. Törődött magával a testi-lelki egészségével egyaránt. Emellett maximalista volt. James Kahn könyvét én is elolvastam, és igen meglepett, hogy az életkorára akarták fogni az arca állapotát. Mintha nem is sérült lenne.

2016. jún. 25. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!