Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars fanok!...

Pretty little liars fanok! Nektek mi a véleményetek a 7x01-ről?

Figyelt kérdés
Spoiler! Szerintetek Hannah meg fog halni? Remélem nem. Ti is azt gondoljátok, hogy Alison ölte meg CeCe-t? Ha igen, mégis miért? Mary Drake vajon miért jótt vissza Rosewoodba? Csak én gondolom azt, hogy Caleb talán még mindig többet érez Hannah iránt?

2016. jún. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam az új részt, és igazából nem is nagyon igyekszem megnézni, mivel eléggé felhúzott a 6. évad második fele. Pedig eddig szerettem a sorozat összes részét, de ezek az utolsók nagyon idegesítettek, főleg a szereplők. Némelyiket legszívesebben megcsapkodtam volna párszor, főleg Spencer-t és Aria-t.

De a kérdéseidre válaszolva:

Szerintem nem fog Hanna meghalni, vagy bárki a lányok közül.

Nem hiszem, hogy Alison ölte meg Cece-t, hiszen szerette. Semmi oka nem lett volna bántani őt. És hát nekem úgy tűnt, hogy megváltozott, már nem olyan, mint régen volt.

Mary Drake azért ment vissza, hogy bosszút álljon Cece-n, nem?

Nem csak te, én is úgy gondolom, hogy még mindig szereti. Remélem hagyja a francba Spencer-t és újra összejön Hanna-val.

2016. jún. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 26. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugrándoztam, annyira örültem, hogy megjelent az új lefordított rész. Hannah szerintem nem hal meg. Caleb biztos, hogy még többet érez Hannah iránt (poor Spencer). Arra, hogy Ali ölte-e meg Cecet, még nem szeretnék válaszolni, majd pár résszel később, mert egy részből nem tudom megállapítani. Mary Drakekal szintén ugyanígy vagyok.
2016. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!