Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voldemort szűzként halt meg?

Voldemort szűzként halt meg?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem fiatalabb korában simán lehetett pár alkalmi kapcsolata, már csak a hatalmának gyakorlásaként vagy a céljainak elérése érdekében is.. aki olvasta a 6. könyvet, az tudja, hogy eléggé kihasználta a sármját pl. Hugrabug kelyhének megszerzésénél is, amit egy nő őrizgetett.

Később max. Bellatrixszal lehetett valami.

Egyébként érdekes kérdés ez... mivel ugye a szexhez nem kellenek feltétlenül érzelmek, szóval simán csinálhatta, viszont kérdéses, hogy bárkit is méltónak tartott volna arra, hogy ilyen intim kapcsolatba kerüljenek.

2016. júl. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

A színdarabból kiindulva nem volt szűz


Spoiler: van egy lánya.

2016. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
az egy gagyi sza...r. még csak nem is rowling írta, nehogy már azt vedd alapul bármihez is. :D
2016. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

viszont Rowling a nevét adta hozzá és úgymond közreműködött a darab létrehozásában is. Vagyis ha valami nagyon nem tetszett volna neki, akkor lett volna lehetősége megvétózni.

Igen, a darab hihetetlenül gagyi, és én is csodálkozom ahhoz, hogy Rowling ezt hogy hagyhatta jóvá, viszont mivel könyv formájában is meg fog jelenni (ősszel már magyarul is), így valamilyen szinten akár még "hitelesnek" is vehetjük. Vagy legalábbis elég nehéz lesz elvonatkoztatni tőle, főleg egy olyan horderejű kérdésben, hogy akkor most Voldinak volt-e gyereke vagy sem.

2016. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

szerintem azt a fantasztikus "művet" inkább ne vegyük számításba. :D



nekem továbbra is az a véleményem, hogy nem volt gyereke és hogy egyáltalán nem foglalkozott ilyen dolgokkal. mi lett volna mégis méltó a sötét nagyúrhoz? :D


(max naginivel tudom elképzelni :D )

2016. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem.

Attol meg hogy az ideje nagy reszet a hatalmi tervei kiotlesevel toltotte, szerintem voltak mas igenyei is. Koztudott hogy Bellatrix Lestrange oda volt erte, es a Fonix Rendjeben Bella azt mondja Harrynek, a Sotet Nagyurrol hogy "o maga tanitott".

Szoval volt koztuk szemelyes kapcsolat, es akkoriban Bella sokkal szebb es fiatalabb volt. "Latszott rajta az egykori vonzo kulso." Megfelelt az elvarasoknak: aranyveru, raadasul maniakusan imadja Voldi intezkedeseit, es nagyon jol nezett ki. Voldi raadasul becezgette ot ("nem, Bella, igazat mond, latom az igazsagot a hitvany kis agyaban")... Lehet hogy csak en gondolom tul, de gyanus hogy volt ott valami.

2016. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahogy irtam, Rowling nem valaszolta meg egyertelmüen, ott a valasza, bemasoltam. Erre jönnek a leszavazsok. Cisnalhattok barmit, talalgathattok, elszavazhatjatok a masikat, de a teny teny marad, amit Rowling allit, azt kell elfogadni.
2016. aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!