Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt olyan film, ami segített...

Dongaben kérdése:

Volt olyan film, ami segített valakinek hétköznapi problémája megoldásában?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik volt az? És miért?
2016. jún. 29. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan már volt, ami átformálta a gondolkodásmódomat, és így végeredményben a hétköznapokat, illetve annak részleteit is másképp látom már.
2016. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem egy nagy gondom az h magamat "defektesnek" látom a barátaim mellet. A D.U.F.F nagyon sokat segített hogy ez változzon. (Mondjuk ez inkább gondolkodásmód változás volt)
2016. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Melyik volt ez a film?
2016. jún. 29. 22:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés nekem szólt, akkor ez a Harcosok Klubja volt. Ja, első voltam.
2016. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, miről, van szó! BÁRMIBEN okozott-e változást az életetekben egy film? (Ha azóta köszönsz magadnak a tükörben, az is számít!:D)
2016. jún. 29. 22:28
 6/12 A kérdező kommentje:
# 4 Oda szólt... Láttam, értettem is a filmet, és erősebb lett a barátságom régebbi barátokkal. Éppen az ilyen kevésbé felkapott filmekre gondolok...
2016. jún. 29. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs, lehet én értettem valamit félre... de neked erősebb lett a köteléked a barátaiddal a Harcosok Klubja miatt? Csak mert szerintem nagyon nem erről szól...

Mellesleg még talán a Gran Torino volt még nagyobb hatással a gondolkodásmódomra. Elsőre sablon rasszizmus/mások elfogadása témának tűnhet, de ha valaki a film mögé lát, akkor rájön, hogy nem a szokványos feldolgozás. Szóval érdemes megnézni. :)

2016. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki, mit lát benne... Család kontra barátok... Azért írtam ki a kérdést, hogy valami hasznos tippet kapjak. Nem annyira jött be.
2016. jún. 29. 23:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Öööö biztos, hogy ugyanazt a filmet láttuk?

Erről a Harcosok Klubjáról van szó: [link]

2016. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Brad Pitt-el más ilyen című film nem volt... Másképpen értelmeztük, de ez a művészet...Mindenkire másképp hat.
2016. jún. 29. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!