Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tony Starknak miert egxre...

Tony Starknak miert egxre gyengebbek a panceljai, a vedelemre ertem?

Figyelt kérdés
Az 1. ben fejbelovi egy tank karcolas nelkul megussza. A 3. Ban az mk42-t eluti egy kamion darabokra esik. Amerika kapitanyban Steve puszta kezzel veresre veri pancelban, nem ertem ezt a folyamatos gyengulest

2016. jún. 29. 21:34
 1/3 Dongaben ***** válasza:
35%
Mert a "Vasember" egy hirtelen kitalált figura a szuperhősök közt... Szerintem még "AtomAnti" is leverné...
2016. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan erős a páncél amilyen erősre a történet megköveteli.
2016. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ylyria ***** válasza:
Rengeteg vasember páncélt készített Tony, ezek közül van amelyik gyorsabb, van amelyik erősebb, némely pedig tele van pakolva fegyverekkel. Sőt némely ellenfél ellen is külön páncélt dolgozott ki. Amelyiknél mondjuk az volt a cél, hogy gyorsan repüljön és magasra, annak könnyebbnek kellett lennie ezt a súlyt a páncélzatból faragta le, ezért az a páncél gyengébb. Én ezzel magyarázom, de amúgy meg a "valóságban" az előzőnek van igaza.
2016. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!