Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mekkora szerepe...

Szerintetek mekkora szerepe lesz Darth Vader-nek a Zsivány egyes-ben, és ki fogja alakítani?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Spencer Wilding fogja játszani, de nem hinném, hogy sok szerepe lesz, hiszen egyáltalán nem róla fog szólni a film.
2016. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De azért biztosan a háttében nagy szerepe lesz. De nem feltétlenül fogják mutogatni.
2016. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De unom már ezt, mindenki Vaderre kíváncsi a Zsiványban. Félreértés ne essék. Vader a kedvenc "filmhősöm". Tucatnyi Vaderes cuccom van meg minden. De nem nézem jó szemmel, hogy orrbaszájba azt tolják aképembe, hogy ez egy Vader mozi lesz. Nem. Nem az lesz. Az én becsléseim szerint kb a film végére időzítik, amikor is az Uralkodó őt küldi a Lázadók nyomába, hogy visszaszerezze az ellopott terveket, és pont ott ér véget a film, hogy a Csillagrombolójával üldözni kezdi a Tantive IV-et.
2016. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abban reménykedem, hogy azért fogják mutatni a 3 és 4 közötti részt is amiben Vader "fejlődése lesz". Nem csak annyi lesz Vader szerepe, hogy a végén 5mp-re megjelenik.
2016. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb annyi szerepe lesz mint a hetedik részben Luke Skywalkernek.
2016. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!