Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcában 3 sárkány...

A Trónok harcában 3 sárkány van, de csak 2 Targaryen, szerintetek van harmadik?

Figyelt kérdés

Ugye most kiderült Jonról hogy ő is Targaryen,de szerintetek másról is ki fog derülni?

Tyrionra van egy ilyen elmélet,de nem tudom mennyire igaz...


2016. jún. 30. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Hát ő az esélyes még, a sorozatban az a jelenet amikor a sárkányok láncát leszedi szerintem erős mutatása ennek, ha nem is bizonyíték. A könyv olvasóknak SPOILER: a könyvben van még egy, de őt lehet teljesen kihagyják a sorozatból.
2016. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Tyrion nem az.
2016. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a sorozatban Tyrion lesz az, de ez még a könyvekben is esélyes.

Ugye van az az elmélet, hogy Tyrion az Őrült Király fia és ez elég ésszerű, mivel a királynak szokása volt lefeküdni a királyné udvarhölgyeivel és Tyrion anyja udvarhölgy volt... majd hirtelen, minden ok nélkül a királyné felmondott neki (valószínűleg egy ilyen eset után). Beleillik a képbe az is, higy Rheagar hercegen kívül a király nem tudott nem torz / élveszületett gyermeket nemzeni (addig amíg nem hagyta abba az udvarhölgyek kefélgetését. Meg ugye Tywin Lannister is mindig emlegeti hogy Tyrion nem a fia.


A könyvben még van egy herceg aki magát Targaryennek mondja úgyhogy ott lehet ő lesz a harmadik, de lehet hogy meggal Martin papa szokásához hűen. Vagy megjelenik a sorozatban is, az utolsó pár részben, ami nem túl jó megoldás szerintem, mert nem tudják úgy bemutatni ahogy azt kellene... de nem spoilerezem le a könyveket inkább

2016. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

halvaszületettre gondoltál? :D


de később jött viserys meg dany is utólag.

2016. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy gondoltam hog nem élveszületett=halvaszületett :D

És igen jött Viserys és Dany, de csak akkor mikor a király vezekelt és megfogadta, hogy abbahagyja az udvarhölgyek megpocsékolgatását ;)

2016. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!