Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca - Szerintetek...

Trónok harca - Szerintetek mik lesznek azok a ''kulcsfontosságú jelenetek'' amik az 5.6. évadból meg fognak történni a 6. kötetben?

Figyelt kérdés

George RR Martin és a két rendező is hivatalossá tette, hogy részleteiben eltér a történet és sok meglepetést fog okozni, de a legfontosabb dolgok ugyan azok lesznek.


Az eddigi biztosak:

-Shireen elégetése

-Hodor neve


Viszont ezeknél mind kulcsfontosságúbb jelenet:

-Jon feléled, a Boltonok ellen vonul ahogy tervezte az 5-ben és legyőzi őket a Völgy seregének köszönhetően és Észak királya lesz

-Stannis meghal, Barristan meghal, Mance és Myrcella szintén

-Daenerys megszerzi a khalasaart, letudja Essost és elindul Westerosra, Tyrion a segítője lesz

-Cersei elégeti ellenségeit és győztesen jön ki a helyzetből(egy ideig) és Jaime visszakerül Királyvárba húhhúúúú (valonqar most Jaime vagy Tyrion lesz? :P)

-Arya megöli Walder Frey-t

...és stb.


Ha van még ilyen jöhet. Alig várom, hogy olvassak ezekről. Szupi lesz.



2016. júl. 1. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Jon "feltámad" illetve Dany megszerzi a khalasart. A többi szerintem nem könyves.


Stannis győzi le a Boltonokat, Walder Freyt pedig sokkal esélyesebb, hogy Kőszív végzi ki. Arya a közelükben sincs és egyelőre nincs is értelme visszatérnie.

A könyvekben pedig Baelor szentélye alatt nincs futótűz, erről a Fősepton gondokoskodott a Varjak lakomájában, ha minden igaz. Megtalálják Aerys király készletét, ő meg eltünteti.

2016. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ezek mind tuti. Arya pedig a Folyóvidékre megy vissza ez tiszta sor. Kiderül a fejezeteiből.


''ha minden igaz...'' haha vagy nem igaz


Tényleg eszembe jutott még biztos könyves cucc:

-Sándor a sírásó. Ez meg lett erősítve.

-És Branék elhagyják a barlangot, így jön majd vissza Hidegkéz akinek érezhetően nem lett lezárva a története.


Ezeknek is nagyon örülök!!!

2016. júl. 1. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Már hogyan lenne tuti? Amikor te is írod, hogy csak Shireen és Hodor neve származik Martintól.

Minden más DésD kreálmánya.


Hidegkéz a sorozatban nem szerepel. Benjen van helyette.

A sírásó meg soha nem volt egy nagy rejtély.


Mégis miért akarod ennyire, hogy a sorozat és a könyv ugyanaz legyen? Nem lenne semmi értelme.

Martinnak is jobb így és a könyvek olvasóinak is.

2016. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Dehát nem én akarom. Ez így értelemszerű és helyes. És ki van jelentve. Sok dolog más, de a sors, a végkifejletek ugyan azok.


Tudom, hogy nincs Hidegkéz a soriban, de amit Benjen kapott az a Hidegkéz szerep. Akinek vissza kell térnie, hogy biztonságban elvigye Brant, ha Hodor ott is meghal.


Ha ez D&D kreálmánya akkor már az első évad óta, mert Ned sose harcolt Jaime-vel. Azt az esetet is csak összevonták Jaime karakterével, hogy egyszerűsítsenek. Arya nem Tywin pohárnoka volt hanem, Roose-é. Varho Hoat helyett Locke volt...szal ez már az eleje óta nem Martin könyvének 100%-os adaptációja, de attól még a lényege és végkifejlete ugyan az lesz a legfontosabb karaktereknek.

2016. júl. 1. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem így van, mert maga az író is megmondta, hogy nem ugyanaz lesz. Semmi oka nem lenne elspoilereznie a saját történetét.
2016. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyenekkel ne fárassz.
2016. júl. 1. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne írj ki olyan kérdést, amire csak egy bizonyos választ akarsz kapni. Te sem rabolod vele más idejét.
2016. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak nem hülye választ vártam. Én ezeket amiket leírtam tudom hogy így lesznek. Ezen kívül vártam volna még más karakter sorsokat. De úgy látszik itt csak vitatkozni szeretnek.
2016. júl. 1. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

3 kiemelt eseményt említettek valahol. Ebből 2 az, amiket írtál: Shireen és Hodor. A 3. pedig állítólag a történet végéhez közel fog megtörténni.


A többi közül, amik voltak a sorozatban szerintem:

-Jon feléled: igen

-Jon megküzd a Boltonokkal: remélem nem

-a Völgy Északra megy: nem

-Jon Észak királya: szerintem a lehető legrosszabb dolog ez lenne, ami történhetne a könyvben, tehát remélem nem

-Stannis meghal: igen, de nem a Boltonok által

-Barristan meghal: igen, de nem olyan könnyen, mint a sorozatban

-Mance meghal: kérdéses, de szerintem nem

-Myrcella meghal: igen, Cersei kapott egy jóslatot és be kellene teljesednie ezért

-Tommen meghal: igen

-Dany megszerzi a khalasart: igen

-Dany Westerosra megy: igen

-Dany segítője Tyrion lesz: ha választ vkit, akkor ki más lehetne? Barristan, Victarion, Jorah? nem olyan alkatok

-Cersei a sorozatban hasonló módon szabadul meg az ellenlábasaitól: nem

-Jaime visszamegy KL-be: a legvégén megölni Cerseit

-Arya megöli Walder Freyt: igen, elképzelhetőnek tartom

Nem mindre mondom azt, hogy a 6. könyvben, de a 6. és 7. könyvekben.

2016. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!