Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a Szenilla...

Nektek tetszett a Szenilla nyomában?

Figyelt kérdés

Szeretném megnézni, de ha szar akkor inkább nem.

Légyszi írjátok le rola a véleményeteket!


2016. júl. 3. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

imdb-n elég jól áll eddig, ebből arra következtetek, hogy jó

bár én a Némósat se láttam még, hiszen az a cime, hogy Némó nyomában...erről arra következtetek, hogy eltűnik aztán a végén megtalálják...minek nézzem meg? xd

2016. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazad van kb ebből állhat az egész........meg úgyis happy end lesz a vége, ugyhogy rájöttem hogy nem érdekel!és ez az elveszek-visszatérek feeling belegázol a lelki békémbe!! köszönöm hogy tájékoztattál!! Örök hála! <3
2016. júl. 6. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
nem akartalak lebeszélni róla, csak elmondtam a véleményem hogy engem miért nem érdekelt egyik se :')
2016. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm!!! Nem beszéltél le róla, csak ráébresztettél hogy ez egy hülye mese! Őszintén köszönöm!!!❤❤❤
2016. júl. 8. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a páromnak is nagyon tetszett, pedig ő már 30hoz van közel. Nem bántuk meg, bár fura volt hogy csupa kisgyerek ült körülöttünk akiknek lövésük nem volt arról se mire hozták őket vagy hol vannak egyáltalán, úgyhogy volt pár mókás beszólásuk.
2016. júl. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Végül megnézted?
2016. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem nem is fogom, bár a némót szerettem, lehet ez is bejönne..........
2016. aug. 21. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan??? Happy end a vége egy MESÉNEK és ezért te elítéled és nem nézed meg? -.- most mi van haljon meg mindenki egy MESÉBEN? Basszus gyerekeknek készült... és k...va jó volt! Pedig 21 évesen láttam. Happy end a legjobb, nehogy már az gázoljon bele a lelkedbe, hogy egy lány megtalálja a 10-20 éve nem látott szüleit... benned sem lehet sok emberi érzés -.-"
2017. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!