Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek melyik a kedvenc orvosi...

Kinek melyik a kedvenc orvosi sorozata? És miért?

Figyelt kérdés
Dokik, Dr. House, Grace klinika pipa, őket én is szeretem és nézem. Kinek van esetleg más, amit szeret, és mi fogta meg benne, miért ajánlaná?

2016. júl. 5. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

The Knick, magyarul valami sebész vagy ilyesmi a címe.

A 19-20. század fordulóján játszódik, a főszereplője egy kokainfüggő, de igen zseniális sebész. Azért tetszik, mert több szempontból sem az a tipikus kórházas sorozat, ráadásul jó a látványvilága és a színészi játék is elég magas szintű.

2016. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 medicopter117 ***** válasza:
Vészhelyzet Dokik Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek Sürgösségi osztály Medicopter 117 a légimentők
2016. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 medicopter117 ***** válasza:

Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek 3s a sürgösségi osztályt azért ajánlom mert azok valósak csak néhány doki nem vállalja fel magát.

a vészhelyzet pedig izgalmas fordulatos...

2016. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen a House-t szerettem, de amióta orvostanhallgató vagyok, mindig felcseszi az agyam :D

A Vészhelyzetet bírtam (mondjuk az is eléggé elszakad néha a valóságtól, de a hangulata bejön).

A Grace Klinikát nem néztem (nagyon nem az én világom), a Dokik nekem nagyon infantilis...

A Nurse Jackie-t szeretem, főleg azért, mert a központi téma nem a orvosi része (akkor ez is olyan elcseszett lenne, mint a többi kórházas sorozat).

A Knick is nagyon jó, talán ezt nevezném kedvencnek ebben a műfajban.

2016. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem is a Knick a kedvencem, egyszerűen fantasztikus. Teljesen más mint a megszokott orvosi/kórházas sorozatok. Más világ, más kor, teljesen más látásmódok. Érdemes elkezdeni nézni.

Ezen kívül még a House-t néztem és is. Ezt is nagyon szerettem, de nála a Knick visz mindent.

2016. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
A Knick tényleg jó :) Amit még az előzőekhez hozzátennék az az Emily Owens MD (magyarul Emily doktornő). Sajnos csak egy évad készült belőle, pedig szerintem nagyon aranyos sorozat, egy rezidensképzését kezdő lányról szól. Eléggé életszagú, de nagyon kedves, rövid sorozat.
2016. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Regebben eltem-haltam a Veszhelyzetert, csak sajnos elegge elrugaszkodott nehanyszor a valosagtol. De a legtobb reszt nagyon birom. Dr. House nalam orokzold :D

Illetve amit meg nagyon szerettem, az a Szentek korhaza volt. Ausztral, itthon mar sajnos jonehany eve nem adjak :$

2016. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Grace Klinika :))
2016. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
House, Bones, Hart of dixie
2016. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vészhelyzet! Nekem azért tetszik, mert sokat lehet belőle tanulni, már mint szakmailag. E mellet, mint ahogy előttem is írták ,nagyon jó a ,,Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek'' című sorozat. Továbbá Grace klinika, hidegsebész...
2016. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!