Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok köztben Tóbiasnak...

A Barátok köztben Tóbiasnak és Zsófinak hogy lehet közös gyereke?

Figyelt kérdés
Tóbiás ne meleg?Hogy jöttek össze?

2016. júl. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden hónapban valaki megkérdezi...

Úgy lehet hogy a "történet szerint" elmentek egy ilyen beültetésre, tehát a Tóbiás elment magányába majd a spermát egy üvegbe tette aztán beültették Zsófinak. Ez tudod létező dolog amúgy is manapság. Szóval így.

2016. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki meleg, meg tud dugni egy csajt.

De amúgy beültetéssel. Zsófi akart gyereket, csak nem talált megfelelő apát. Tóbiás akart gyereket, csak meleg. Együtt jól kijöttek, ezért az a "brilliáns" ötletük támadt, hogy mesterségesen megtermékenyítik Zsófit.

2016. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy vannak ilyen dolgok.De tegnap megnéztem egy részt hosszú idő után és nem vágtam hogy mi van.Most honnan kellett volna tudnom?

Azért köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 6. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
bár nem tartozik szorosan ide,de orális szex következtében is teherbe lehet esni,ha a nőnek lukas a gyomra,mert a spermium ösztönösen keresi a petefészket,és le tud szivárogni.így lettem én is apa!
2016. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: "Most honnan kellett volna tudnom?" Keresőből. Itt is van felül kereső, meg létezik google.com is.
2016. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
...és meg lehet kérdezni a gyakori kérdéseken is.
2016. júl. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!