Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz szerintetek jégkorszak...

Lesz szerintetek jégkorszak 6? Mitől függ ez, és mennyi évet kell várni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megnéztem olaszul CAM-ban és szórakoztató volt :D Igaz nem értek semmit olaszul, de! Vicces volt :)

Kérlek moderátorok ne töröljétek ki a kérdésemet :(



2016. júl. 6. 23:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
:|
2016. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az eddigi részek között 3-4 év volt a különbség, de nem láttam még az újat, nem tudom, mi a vége, az is lehet, hogy nem lesz 6. rész.
2016. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz olyan 4 év múlva.
2016. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, az IMDb-s pontja alapján csúfos bukás (jóval kevesebb szavazat alapján majdnem egy ponttal rosszabb az átlaga, mint az eddigi legrosszabb átlagú 4. résznek), szóval nem hiszem.
2016. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Még korai erről beszélni, de már megvannak az első jelei annak, hogy lesz Jégkorszak 6:

[link]

2016. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Roxi 320 ***** válasza:
100%
Szerintem lesz mivel: 1. Diego és Shira a végén úgy döntöttek hogy Családot alapítanak és ez szerintem egy utalás a 6. részre 2. Kisbarack meg a férje (elfelejtetem a nevét) bíztos hogy bent maradnának a sorozatban és mivel úgy volt hogy elemennek valahogyan vissza kell keveredniük Manny-ékhoz 3. Sidnek végre lett barátnője és ennek a csodának kell egy folytatás.
2016. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

szerintem is lesz !

mert mivel sidnek lett barátnője igy valahogy folytatodnia kell és arool is olvastam hogy +1 sorozatot is akarnak a jégkorszakbol az alkotok

2016. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
2017. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

3,5 éves kérdés, de azért válaszolok... :D

Érdemes lenne folytatniuk szerintem a rajzfilmet, mivel igazából a történet nem záródhat le ennyivel több ok miatt se. 2022 körül még előfordulhat, hogy elkészítik, de nem valószínű.


Az okok, amiért muszáj lenne folytatniuk:

- Barack és Julian friss házasok, tehát nekik most fog elkezdődni az életük. Előfordulhat, hogy ha lenne következő rész megszületik az első gyermekük. (a húsvéti különkiadásban Barack említette anyjának, hogy szeretne gyermeket vállalni)

- ha már gyerekekről van szó, akkor érdemes megemlíteni Diegot és Shirát---> eldöntötték, hogy gyermeket szeretnének. Mivel Diego és Shira különböző nemű gyereket szeretnének, így megtörténhetne az is, hogy fiú-lány ikreik fognak születni.

- Sidnek meglett élete nagy szerelme, Brooke. Mivel eddig a magányos lajhárnak sikertelenül járt az összes lajhárlánynál és most nagy nehezen megtalálhatta az igazit az 5. részben. Így az ő életük is most kezdődött el, biztos, hogy azokat a kalandokat a tervezők nem fogják kihagyni!

- Sid nagyija megfiatalodott az ifjú forrásban, és rátalált ő is a szerelmére, Teddy nyúlra

- ott van Back is, a csorda legújabb tagja. Ne felejtsük el, hogy kimentett egy általa nevezett "kisbabát", és ha jobban belegondolunk előfordulhat, hogy egy tojás, ami kikelhet a 6. részben (eléggé érdekesnek hangzik, mert mindenki azt hiszi, hogy egy dísztököt pátyolgat Back. Kíváncsi lennék, hogy milyen pofát vágnának a csorda többi tagjai, ha kiderülne, hogy valójában egy élet lapul abban a tökben)


Így ezek alapján elképzelhetőnek tartom a 6. rész megjövetelét. Elsősorban a gyermekáldásról szólna, hiszen a csorda tagjainak (Shira-Diego; Barack-Julien; Nagyi-Teddy; Sid-Brooke) most kezdődik el igazán az életük!


Persze ez csak az én hozzáfűzésem, és nem jelenti azt, hogy a tervezők is így fogják megcsinálni a 6. részt, ha lesz.

2019. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
82%
Fájó szívvel kell közölnöm, hogy a készítők bejelentették, hogy nem lesz új rész az 5. részt érő negatív kritikák miatt, bár szerintem azért jó lenne, ha legalább egy 5 perces kisfilmmel lezárnák a történetet! De ne adjuk fel, petíciókkal még feléleszthetjük a sorozatot!
2021. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!