Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki lett volna...

Szerintetek ki lett volna jobb színész Bella Swan szerepére a Twilight-ban? (Képeket is linkeljetek be lécci)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ő se rossz!


A lényeg hogy bárki csak ne az aki...

2010. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kristen-t én is imádom. Teljesen jól alakít, mindene olyan, mint ahogy Bellát elképzeltem. Christina Ricci-re én is gondoltam, de szerintem neki túl különleges arca van. És csak azért kérdeztem, hogy hátha van olyan ember(nem muszály sztárnak lennie) akit ti Bellának képzeltetek. Ha hasonlítatok magatokról is küldhettek képeket. Csak nem is tuodm, érdekelne hogy vajon ki lehetne Bella.
2010. ápr. 16. 16:28
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem kirsten tökéletes a Bella szerepre
2010. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
William Defoe
2010. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szerintem Natalie Portman jobb lett volna.

hasonlit kristen-re is

2010. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
szerintem helyenkent jo kirsten (nem kristen:p) de neha tul unalmas, egyhangu, monoton. o igazabol nem szineszkedik csak eloadja sajat magat mikozben elore megirt mondatok mond. az eredeti bella ennel erdekesebb.
2010. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

csűrös karola.

(a genyórázó mária odabasz, ott a pont!)

2010. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szerintem Kristen Stewart borzalmas színész. Engem nagyon zavar, hogy egyáltalán nem játszik. Tény, hogy Bella nem valami összetett személyiség, de azért annál valamivel izgalmasabb, mint ahogy Kristen előadja. Na meg én sokkal szebbnek képzeltem a könyv alapján. Sok embertől hallottam, hogy Kristen azért jó a szerepre, mert ő is olyan átlagos, mint Bella.... De a könyvben nem úgy írja le az írónő, hogy egy tök szürke és semmitmondó csaj. Hát az iskolában az eslő nap minden srác belezúg, nem? Meg aztán Jacob, meg Edward is érte harcolnak, tehát olyan ronda nem lehet. Sőt!Én úgy épzeltem, hogy igazából nagyon szép, csak folyton Edwardhoz hasonlítgatja magát, és ezért küzd önértékelési zavarokkal.

Szóval: Én teljesen másképp képzeltem őt el.

Szerintem Lucy Hale sokkal alkalmasabb lett volna a szerepre. Ő nagyon, nagyon szép! Korban stimmel. Neki is hegyes álla van, tehát az arca egy kicsit szív alakú. Elég fehér a bőre, barna haja van, és barna kontaklencsét nála is lehetett volna használni. Szóval az én fejemben rá hasonlított Bella.

Itt egy kép róla:

[link]

2011. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!