Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutoból a chidori vagy a...

A Narutoból a chidori vagy a rasengan az erősebb?

Figyelt kérdés
És nektek melyik szimpibb? :D
2016. júl. 15. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Chidori jobban tetszik, de nem tudni melyik az erősebb.
2016. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Rasengan, nehezebb jutsu, meg van egy ilyen rész, hogy Kakashi tanítja Narutónak a tökéletes rasengant ami ha ősszeütközik a chidorival akkor eltünteti azt
2016. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan erősek szerintem, legalábbis van egy harc amiben nauto és sasuke egymásnak mennek és egy nagy robbanás lesz belőle ami mindkettőjüket ellöki. Nekem amúgy a rasengan jobban tetszik, mert a rasen suriken a legkirályabb dolog a világon és az a rasenganból lesz:D
2016. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja de attól s függ hogy milyen erős hogy milyen tapasztalt, erős ember használja.
2016. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük a rasengan az erősebb,mert amit a Naruto csak a sima epizódban tudott,az nem a teljes rasengan.Ezt Jiraiya is mondta.A teljes rasengan amikor egy elemmel is kapcsolja valaki,ezt akarta elérni a 4. Hokage is,csak nem tudta.Narutonak sikerült.Bár nekem is a Chidori jobban tetszik,de elemmel kombinálba erősebb a rasengan.

Ha pedig a simában nézzük szerintem a chidori erősebb,mivel mindent átvág,míg a rasengant csak belenyomod valakibe és megsem hal,míg a chidori halálos hozzáéréssel.

2016. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a rasengan.

Annó Minató semmit nem tett feleslegesen..A rasengant a bijuu bombák alapján van létrehozva...Minató tudta, hogy elfog jönni az a nap amikor Narutónak harcolnia kell a Kyuubival és ha nyer ővé az ereje.Ezért átadta Jiraiyanak az egész sorozat alatt ő volt a legjobb rasengan használó amúgy meg Jiraiya tökéletesitett.Jiraiya továbbadta Narutónak.Igy mikor megszerezte Narutó a Kyuubi erejét (240-248 epizód)már a bijuu bombát simán megtudta csinálni ugyanis a rasengan a bijuu bombák elve alapján lett készitéve.Mászóval Minató felkészitette Narutót a bijuu bombára

2016. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Chidori jobban tetszik, mert több variációja is van. - Nagashi, - Eisou, - Senbon, - Kouken, és még lehet van több is, csak nem jut eszembe. (A Kirin-t direkt nem soroltam ide.) A Rasengan tulajdonképpen egy golyó, ahol a chakra egyszerre több irányban is áramlik. Nem számít, mekkora, vagy hányan használják egyszerre, a Rasengan akkor is Rasengan marad. Mindegy, hogy Naruto milyen nevekkel dobálózik. A Rasen Shuriken már más dolog, ott ténylegesen benne van a szél elemű chakra, majd az később láva, és egyéb chakrát is tartalmazott, ahogy Naruto szert tett Rikudou erejére. Félre ne értsetek, imádom Naruto-t, de a jutsuk terén nem valami változatos. :D
2016. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉS a rasengannak ? :Odama-Rasengan, Odama-RasenShuriken,Rasengan,Rasen-Tregan
2016. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látom te se olvastad végig a kommentemet... -_-
2016. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!