Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz történet a Halloween...

Igaz történet a Halloween című film? Tudtok igaz történeten alapuló horrorfilmet? Halloween 1-2 részének van folytatása?

Figyelt kérdés
Michael Myers valóban létezett és gyilkolt ? Halloween újabb változatait néztem meg és para volt :O Az utolsó kérdésem arra céloz,hogy a legújabb halloween filmeknek 1-2 résznek van folytatása ?

2016. júl. 16. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz. Van még egy csomó része, de vackok. A harmadik résznek meg semmi köze az egészhez.
2016. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már igaz? :D egy természetfeletti erővel rendelkező megölhetetlen gyilkos, természetesen minden sarkon van egy ilyen :D
2016. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a dyatlov-rejtély, pl egy igaz sztori, amit megfilmesítettek, de maga a film harmat gyenge szerintem, de már magát a sztorit is érdemes elolvasni ha a filmet nem is nézed meg.
2016. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem erre céloztam,hogy minden sarkon ott van egy ilyen erővel rendelkező gyilkos :) Arra akartam a választ kapni,hogy Michael Myers tényleg létezett vagy létezik még ? Mondjuk a választ megkaptam. Jó persze ez egy film volt ,de az is érdekes volt számomra,hogy alig vannak emberek a környéken :) Akkor valószínűleg nagyon nagyon nagyon vidéken játszódott a film :D Nálunk a falu közepén sikolt,kiabál valaki felébred az egész falu :)
2016. júl. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!