Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy történetet Halloween...

Írtam egy történetet Halloweenra, elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Remélem tetszeni fog!

[link]

Boldog Halloweent!



2013. okt. 31. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát..őő.. én rendesen átrendezgetném a szavaidat, néhol elég khmm..mondatok voltak. És hát,a történet.. Ki volt kötve a székhez,aztán miután elment a fiú (?) valahogy kioldozódott (??) és talált tollat meg papírt (????) és most írja a levelét félájultan (??) szerintem már elvérzett volna,nem hogy levelet írjon, ( normális ember segítséget kér,vagy próbál kijutni ) szerintem tök fölösleges lenne írnia, valószínűleg nem hogy a levelet,de még a testét sem találják majd meg..

nem??

2013. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mirk ***** válasza:
A múltkor is kiírtál egy kérdést, nem válaszoltam rá de most már leírom: annyira zavaró az a háttér, teljesen olvashatatlan miatta a szöveg, változtasd meg.
2013. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

legalább magyar neveket válassz, tudom manapság minden jobbam hangzik angolul, de elég zavaró volt nekem

volt benne egy csomó felesleges rész, de ha most kezdted ahhoz képest ügyes, majd úgyis fejlődsz, én nem tudtam volna így megírni :)

2013. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
első: azért tudta megírni a levelet mert miközben vagdosta a lányt, a kötelet is - amivel ki volt kötözve(!) - elvágta véletlen.
2013. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!