Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arya Stark vagy Sansa Stark?

Arya Stark vagy Sansa Stark?

Figyelt kérdés
kit szerettek jobban? vagy mindkettot? ha igen miert es ha nem miert nem?

2016. júl. 16. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Mindkettőt, de Arya szimpatikusabb.

Nagyon hasonlítanak. Sansa a szellemi, Arya a fizikai képességeivel győzi le az ellenségeit. Remélem lassan találkozik a Stark família.

2016. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Arya, mert habár fiatalabb azért inkább tesz valamit az ügyek érdekében (pl gyilkol), míg Sansa, akit mindig hozzáadnak valakihez mindig csak sodródik az éppen aktuális árral, aztán ha elragadná, akkor jön Kisujj és kihúzza. Nekem nem jönnek be ezek a szenvedős karakterek.


Bár én a sorozatból indulok ki, a könyveket nem olvastam, lehet ott más a jellemrajza.

2016. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Arya, mert ő egy cselekvőképes, kompetens karakter.

És külsőre is jobban bejön. ;)

2016. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#1

Sansa mikor győzött le bárkit is a szellemi képességeinek segítségével? :D

Vagy arra gondolsz, hogy írt egy levelet Kisujjnak? Azta! Ahhoz aztán kellett sütnivaló. :D

2016. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolso :DDDDD



szerintem maga a sansa nev sem arrol arulkodik, hogy pallerozott elme lenne az illeto. foleg ha olyan magyarosan ejted, hogy szansza. :D

2016. júl. 16. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Dugni inkább Sansát
2016. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért kell ész részt venni egy háborúban, főleg hogy a Starkok győztek. :S

Az árral tényleg csak sodródik, de nem is igazán tud mást tenni. A lehetőségeit legalább kihasználja.

2016. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Spoiler S6!

Én Sansát kezdtem megkedvelni, mikor Theonnal leléptek Ramsaytől. Na mondom, végre tesz valami normálisat, egyedül. Erre szépen fogja magát és titkolózik a saját bátyja előtt (de mi a francért, még mindig nem jöttem rá), olyan dolgokban, hogy legszívesebben felrobbannék, hisz azért mondhatjuk, hogy Jon a legnormálisabb karakterek közé tartozik. Aztán játssza a hisztis lányt, na meg az az összenézés Kisujjal az évadzáró végén?! Valamiért én nagyon úgy érzem, hogy ők ketten még nagyon alá fognak tenni Jonnak, főleg mivel Sansát szerintem Baelish simán megfogja venni magának később a kamu dumájával.

Arya-t meg pont hogy eddig nem kedveltem, ezzel a senki meg egy lány dumájával, hogy ilyen szépen hátat fordított a Starkoknak. Most viszont nagyon büszke vagyok rá, hogy döntött és a családja mellett. Szerintem a csávó (nem tudom leírni a nevét, az arc nélküli isten szolgája) is ezt akarta elérni nála, nagyon mosolygott, mikor Arya ott hagyta.

2016. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaqen h'ghar. de miert forditott volna hatat a starkoknak??? szerinted csakugy poenbol mormolta el minden este a halal listajat?
2016. júl. 18. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy megszűnt Arya Starknak lenni, és "Egy lány" lett belőle. Tudom én is a gyilkos listáját, meg hogy eldugta a kardját, de kicsit olyan volt, mintha hagyná elveszni az identitását, hogy ki is ő valójában.
2016. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!