Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fairy Tail fanok. Acnologia...

Fairy Tail fanok. Acnologia csak szerintem nem olyan nagyon erős, mint ahogy beállítják?

Figyelt kérdés

Az Igneel elleni harcban nagyi gyér teljesítményt nyújtott.Majdnem alulmaradt egy olyan ellenféllel szemben,akibe már alig volt erő.Ha 300-400 évvel ezelőtt futnak össze Igneel egyszerűen széttépi.

Vagy Acnologia is úgy harcol,mint Zaraki Kenpachi?Mert akkor tárgytalan a kérdés.



2016. júl. 17. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazából Igneel volt még mindig túl erős. A sorozat a legerősebb Tűz sárkánynak állította be ami az elemek közül is a legerősebb. Acnologia meg a megölt sárkányokból és a gyűlöletből szerzett erővel harcol. Egyébként szerintem csak nem akartak Igneelnek nagyon megalázó csatát. Kellett a 4-5 részen keresztül tartó küzdelem+ a csata végén Acnologia letépett keze az kb meg is mutatta Igneel erejét.
2016. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illetve szerintem majd Natsu fog vele valahogy elbánni de kíváncsi leszek hogy mivel egy Dragon Slayer nem lehet erősebb egy sárkánynál mert csak egy adott erőt adott a sárkány az embernek :D
2016. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem.Én eddig azt hittem, hogy Acnologia csak visszafogta magát,szóval rosszul hittem.

Én azért sajnálom szegény Igneelt.Szép lett volna ha nyer.

2016. aug. 6. 16:42
 4/12 A kérdező kommentje:
A sárkányölők sárkonyokat ölnek, szóval még nagyobb hatalommal kell rendelkezniük, mint ami a sárkányoknak van.
2016. aug. 6. 17:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mert akkor Igneel engedte volna hogy Natsu harcoljon vele együtt...
2016. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk azis igaz.
2016. aug. 7. 18:34
 7/12 anonim válasza:
Szerintem Igneel azért nem engedte Natsut harcolni mert maga Igneel akart bosszútállni Acnologián mert rengeteg sárkányt megölt. És Natsut más feladattal bízta meg.
2016. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vagy csak egyszerűen tudta Igneel, hogy Natsut egy csapással megölte volna Acnologia.

Acnologiat nem fogja senki legyőzni.

Azt tudom elképzelni,hogy valamilyen mágiával elzárják, mint a Bleachben Aizent.

2016. szept. 4. 22:16
 9/12 anonim válasza:

Az is lehetséges :D

Én elképzelhetőnek tartom hogy Natsunak sikerül legyőznie. Az egy év alatt elég sokat erősödött.

2016. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát elég erős lett Natsu,de azért annyira nem hiszem.
2016. szept. 5. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!