Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Parkműsor VS Kapandra fel VS...

Parkműsor VS Kapandra fel VS Gumball? Ki a kedvenc szereplő?

Figyelt kérdés

Nekem a parkműsor,kedvenc szereplőm Benson,Rigby

Benson szerintem kedves és jó fönök,csak ha az alkalmazottak nem azt csinálják amit kell....de már az utobbi évadokban nem akarják Bensont bosszantani,szoval Benson indulat kitörése érthető volt,de ki is rughatta volna volna de tudta hogy elég ha ordibál.Remélem több évada is lesz felnőttként is nézni fogom,remélem folytarják olvastam hogy folyamatosan lesz új rész 2017ben is de ne csinálják tovább


2016. júl. 17. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Kalanda fel. Kedvencem nem igazán van belőle, ha nagyon választani kell akkor Jake és Finn. A Gumball akkora egy rakás szar, hogy az fájdalmas. :D
2016. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Parkműsor a favorit, a kedvenc szereplőim pedig Mordecai (Rigby-t is bírom, de mégis Mordecai a józan ész és nagyon jófej) és Skips (hatalmas tudása van ezekben az elborult dolgokban és mindig segít az idiótáknak)
2016. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólót támogatom. Pontosan így gondolom én is.
2016. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Másik kettőt nem láttam, de az Adventure Time-ot imádom. Felnőtt fejjel is simán élvezhető, hatalmas mélységekkel rendelkező sorozat. Nagyon ötletes, teljesen borult és a humorát is nagyon szeretem. Rengeteg erős mellékszereplő van benne, egyet nem tudnék kiválasztani közülük.


Regular Show-t is tervezem elkezdeni valamikor, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet.

2016. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!