Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai horror sztori 4....

Amerikai horror sztori 4. évada mennyire durva?

Figyelt kérdés
Eddig az 1. és a 3. évadot néztem végig, azok nem voltak durvák számomra.. Durva alatt inkább a véreset értem, a 2. évadot csak a feléig bírtam. Picit fura de leginkább az érdekelne, hogy hány végtag vesztés van ebben az évadban, ugyanis azt utálom a legjobban.:/

2016. júl. 17. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha meg kell kérdezned, inkább ne nézd. Annyira nem nagy szám. Nem véletlenül van korhatár is rajta. Ha ilyen kérdést írtál ki nem hiszem hogy elmúltál 16.


Lepontozhatsz. Csak segíteni akartam

2016. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) engem konkrétan az érdekelne amit a kérdésben leírtam. 17 vagyok és nem zavar, ha félelmetes/véres, de az emberek megcsonkításától a mai napig kivagyok (csak végtag).:D
2016. júl. 18. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés ijeszto jelenet van benne, az is csak kb az utolsó részben, ha jól emlékszem
2016. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van azért benne csonkítás, végtagok bőven. Eleve több pszichopata sorozatgyilkos karakter is van a sorozatban, az egyik rengeteg embert megöl, és igen van akinek levágja a karját, lábát ilyesmi, de legtöbbször inkább csak leszúrja őket. Azért ez az éved bőven durvább, sötétebb és groteszkebb mint az 1 vagy a 3, szóval csak óvatosan vele. :D
2018. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!