Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szoktátok nézni a 'Ki ez a...

Szoktátok nézni a 'Ki ez a lány? ' c. sorozatot a viasat 3?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 16. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szoktam^^
2010. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez régebben rtlen asszem, Betty a csúnya lány néven futott nem? Akkor néztem néha napján, már nem. De a mexikói Bettit (eredetit) néztem, bár szégyenlem :D
2010. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért szégyenled? Régen én is néztem a mamámmal. :) Szerintem az új jobb mint a régi, izgalmasabb. :D
2010. ápr. 16. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mostanában szoktam rá. Nagyooooon szeretem. :D *-*
2010. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én néztem az RTL-en meg most a Viasaton is az egyik kedvencem, de nagyon remélem, h a Viasat fogja a második évadot is adni nem úgy mint a retek klub, mert igazán érdekel ráadásul valahol azt olvastam Americában már a 4-ik évad megy!
2010. ápr. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mondod? :O Én azt hittem csak 1 évados. Köszi a felvilágosítást. :)
2010. ápr. 17. 10:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Írtam egy üzenetet a Viasat3-asoknak, hogy lesz e több évad. Ha megkapom a választ, megírom nektek ha gondoljátok. :)
2010. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13:52-es válaszolónak igen nagyon örülnék ha megírnád majd már én is gondolkoztam rajta csak nem jutottam el odáig! Egyébként én úgy tudom az RTL azért nem adja, mert nem nézték sokan hát végül is ha jól emlékszem pakolgatták is rendesen, de én mindig néztem! Azt, h már a 4-ik évad megy Amcsiban onnan tudom, h mikor a port.hu-n megnyitottam ott volt a hozzászólások között! Egyébként ott Amcsiban nagyon sikeres! 05:24-es válaszoló voltam!
2010. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok ha jól emlékszem az RTL-nél az évad befejezése az volt, h Daniel és Alexis balesetet szenvedtek! Ma néztem a port.hu-t és ott a Viasat már írta a többi részt is utána szóval szerintem lenyomják a 2-ik évadot is! ó most tök jó kedvem lett!
2010. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert még sajnos mindig nem voltak képesek válaszolni. -.- De reménykedek.
2010. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!