Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki a Második esély...

Nézi valaki a Második esély című sorozatot? Mit mondott Chema Belindának, hogy a lány most úgy tudja, tényleg ő az apja? Lemaradtam és nem tudom.

Figyelt kérdés
Azt láttam hogy Belinda örül hogy tényleg ő az apja, Chema meg úgy emlegette neki Valáriát, hogy az anyád. Innentől kezdve elég kusza a dolog...
2009. okt. 16. 08:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
igen elég zavaros.én se értem..mert ez akkor azt jelentené h.Valeria+Chema....szóval nem tudom..remélem valaki válaszol...
2009. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nos.Chema bevallotta Belindának hogy nem Valeria az anyja,hanem az ő volt felesége,és valóban ő az apja.Valeria is akkor szült mikor az anyja és Valeria gyerekét valahova odaadták(nem tudom miért és kinek és hova).Valeriának meg ugye be lett mesélve hogy Belinda a lánya.Frász tudja miért csinálta ezt chema,talán nem akarta Valeria kölkét hogy ott éljen,ezért elajándékozták mert ugye utálja Valeriát.Csak akkor azt nem értem hogy mit hittek Valeria meg Jorge hogy a testvérük akkor meghalt?Mert az lett beadva nekik hogy ugye Valeria lánya Belinda.Ez egyelőre nekem is magas,de én ennyit szedtem ki belőle.
2009. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Így nagyjából értem. Igen az tényleg érdekes, hogy akkor mit gondoltak mi lett az anyjuk gyerekével.

Viszont így már tuti, hogy tényleg Andres Valeria és Pablo fia.

Én amúgy arra tippeltem, hogy az öreg azért dobta el Andrest, mert fiú és nem akarta hogy örököljön, Belinda meg az ő lánya, de valaki mástól és azt akarta hogy vele éljen a házban. Na kíváncsi leszek.

Jó sorozatnézést!

2009. okt. 16. 15:47
 4/32 anonim ***** válasza:
Mert ugye pont tegnap mutatták a DNS-teszt eredményeket hogy kiküldik.És ugye Pablo azért csináltatta mert meg akart bizonyosodni hogy Andres nem a fia.De mivel mutogatják itt az eredményeket,tuti nagy meglepi lesz hogy de ő a fia.Különben előzetesben sem mondaná Andres:"Milliomos vagyok?" Ismael meg bólint.Biztos láttátok ti is.
2009. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Belinda tényleg Chema lánya,de Valeria azt hiszi,hogy az ő lánya!De később Valeria is meg fogja tudni,hogy Belinda nem a lánya!(És amúgy Belinda nem is rokona Valeriának,és Valeria gyereke pedig Andres)
2009. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Belindának állítólag egy prosti az anyja...
2009. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Sonia Noemí .... Cecilia - Belinda's real mother
2009. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

a kórházban Chema kicserélte a kölyköket. az akkori nőjének (aki szülte Belindát) meg pénzt adott hogy hallgasson. Nekem annyi a furcsa, hogy nem igaz h Valériának nem tűnt fel hogy nem fia van hanem lány,mert gondolom akkor volt ultrahangon,mert nem ezeréves a sztori :D

Majd Valéria is megtudja h nem Belinda a lánya (ezt Francisco mondja el neki) és Andres mondja majd hogy szeretni foglak mindig.

2009. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Elég fura ez az egész sztori :D ha nézi az ember akkor nem annyira, de mindig amikor informálódok, hogy mi történt éppen a héten mindig kiakadok hogy ennyi fordulatot egy sorozatba hát hihetetlen XD ráadásul még akkor ***Előzetes Francisco ex neje is visszatér
2009. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Az kiderül valamikor hogy Marcia gyereke kitől lett volna?


Mb

2009. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!