Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik azok a sorozatok, amiket...

Mik azok a sorozatok, amiket muszáj nézni, mert kihagyhatatlanok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne legyen nagyon ijesztő (zombik jöhetnek). Esetleg valami indoklás, hogy miért olyan jó.

Ezeket láttam/nézem/kaszáltam:

The Walking Dead, Once Upon a Time, Game of Thrones, Teen Wolf, NCIS, NCIS:LA, Intelligence, Pretty Little Liars

(extra kérdés: Mennyire jó a Fear The Walking Dead?)

Köszönöm! :)



2016. júl. 21. 22:59
1 2
 1/15 sándorjános ***** válasza:
A Twin Peaks régebbi, de megér egy misét.
2016. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

Dexter

Chuck

2016. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Fear the walking dead-et teljesen kihagytam. Mivel alapjáraton nem tervezték, bent van, hogy a pénz miatt készítették. Első két részt láttam, inkább passzoltam. Batátok nézik, szerintük kihagyható.

Ha már tényleg nincs mit nézned akkor ülj le FTWD-re. :D

2016. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehet, hogy az lesz :DD imádom az eredeti sorit, el is kezdtem a feart, de az eleje nem jött be, reméltem, hogy azóta javult valamit. majd még meglátom :)
2016. júl. 22. 00:04
 5/15 TR75 ***** válasza:
100%
Bron (svéd-dán, 3 évad van eddig, átívelős nyomozós - elképesztően eltalált hangulat, remek a gárda /az első két évadban Sofia Helin és Kim Bodnia párosa telitalálat/, nagyon jó történetek, és hát nem az az eszeveszetten száguldozó cselekmény).
2016. júl. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sherlock BBC (mert brit és zseniális)

American Horror Story (mert nem félelmetes de jóféle, és érdekes, hogy minden évad különbözik)

Orange is the new Black (nem véletlenül nézi mindenki, eléggé elismert sorozat)



És bár nem írtad le, hogy melyik sorozatok amik tetszettek, de a Teen Wolfnál meg a PLLnél a The 100 sokkal jobb :) az Orphan Black meg jobb mint a The 100...

A Game of Throneshoz hasonlóan jó a Black Sails és a Vikings.

A Once Upon a Time-nak van egy spin off-ja,de csak egy évados.

Plusz még a Black Mirrort gondolom olyannak hogy érdemes megnézni, egyébként sem hosszú, engem egy két rész kicsit megviselt szóval ügyes :D

2016. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Keresgélj az imdb-n. Google-ba beírod, hogy ''imdb top rated tv shows'' és megtalálod a nézők szavazatai alapján a legjobbakat. Több százezer ember szavazataiból jön ki a rangsor, szóval lehet rá adni.


A valaha volt legjobb sorozatok: Breaking Bad, Game of Thrones(jelenleg is fut), The Wire, Sopranos.

2016. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hex - boszorkás, a második évas sötét, középkorias

Fargo - eddig az elsőn vagyok túl, de zseniális

Outcast - hát, nem mertem nagyon nézni :)

Dolmen - francia, sokszor a frász kerülgetett, de jól felépített (a Feltámadtak is francia)

Sherlock - nem mindenkinek jön be, de ha nézed kizárólag! eredetiben, mert a szinkronja fhos; bár Benedictnek SOHA nem tudnak hozzá méltó színészt találni

True Blood - érdekes, de egy idő után abbahygatam, mert beleuntam

Charmed - az egyetlen, amit imádok, és 25x-re is végig tudom nézni ugyanúgy, mint először

Skins UK 1-2.

2016. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 TR75 ***** válasza:
In The Flesh (angol, 2 évad, 3+6 rész - feltámadásos-"zombis dráma, amiben a hangsúly a drámán van, szóval nem akció és nem horror. Sajnos a 3. évad nem kapott esélyt, úgyhogy egy cliffhangerrel félbemaradt :S )
2016. júl. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lost nagy kedvencem szóval semmiképp sem kéne kihagyni :D.Emellett még a Vikingeket is ajánlom.Vagy ha vígjátékot szeretnél akkor az örök klasszikust a Jóbarátokat ajánlom.
2016. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!