Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani egy jó horrorfi...

Tudtok mondani egy jó horrorfilmet?

Figyelt kérdés

Eddig nem láttam olyan horrorfilmet ami megijesztett volna, pedig már láttam egy párat, de egyik sem érte el a várt hatást.

A legtöbbet vagy végigröhögtem vagy csak unalmas volt.



2016. júl. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

kisértet járás canektikatban... Ezt nézd meg, ettől majd nem nevetel hanem majd fosol XDD

de este nézd meg xD

2016. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek, illetve hozzá nagyon hasonlóak:


Amityville Horror - A rettegés háza

Darkness, a rettegés háza

Annabelle

2016. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sok horrort láttam, egyik se volt az a húha.. aztán megnéztem az Átok című filmet.. az akkor durvának tűnt, mondjuk már nem annyira.. ha gondolod lesd meg.
2016. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%

Démonok között (1-2)

Rémálom az Elm utcában

Jessabble

Kör

2016. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rémálom az Elm utcában. Ez most komoly? Nem rossz, de én max. 16-osnál nagyobb karikát nem adnék neki! :D
2016. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Démonok között! :D és CSAK az 1!! A 2 nagyon rossz :/
2016. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Démonok között 1-2t végigröhögtem, a Jessabelle nagyon unalmas volt, a Kör szintén. Az Anabelle még úgy ahaogy elment, de a többit meg fogom nézni.

Köszi.

2016. júl. 26. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:

A jessabelle jó. A démonok között tényleg nevetséges. A Rémállom az elmutcában kedvencem a Horror a szaharában mellett. A rettegés háza is ku.rva jó. Az átok is jó de a kör unalmas. Na az annabelle a legunalmasabb. A kísértet járás cunecticatban is szar.Én se szoktam negijedni horrortólmost 13 vok és 10 éves korom óta nézek nagyon gyakran horrort. Vagy 500at láttam úgy kb. ezektől nem mind ijedtem meg csak a legjobban ezek fogtak meg. Nem sorrend csak toplista:

Rém állom az elmutcában

Horror a szaharában

Insidious1-3

Gothika

Hívatlanok

Elhagyott szoba

Dermesztőszél

Rettegés háza

A sejt

Shutter

Az erdő

Az átok 1-2-3

A harag

Az egészség ellenszere

Varázsgomba

Ragyogás

Sinister 1-2

Ház a kísértet hegyen

Jessabelle


Az insidiousból azért nem írtam a 2őt mert nagyon szar. A Rém állom az elmutcábanból meg azért nem írtam többet mert nagyon vegyes de az 1984 es eredeti a legjobb. A jessabelle azért jó volt de éphigy be került. A Hívatlanokat meg az elhagyott szobát érdemes mert szerintem azok mindenkinek bejönnek nekem is top 10be vannak.

2017. márc. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!