Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto: Az egyik legősibb...

Naruto: Az egyik legősibb kérdés; miért visel Kakashi maszkot? Miértmiértmiértmiértmiértmiéééért? -fangörl mód kikapcs-

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 00:45
1 2
 11/15 anonim válasza:

Úgy van, ahogy a kedves negyedik írta! ^^ Viszont, valaki írta, hogy soha nem fogja levenni a maszkját. Neki félig igaza volt, az animében nem, de Mashashi Kishimoto készített egy úgymond extra mangát, amiben Kakashi leveszi a maszkját, és .... *~* !!!! Na, ott robban a fangirlbomba! :D Itt egy kép az igazi Kakashiról, amit tényleg Kishimoto rajzolt: [link]

Remélem azért segíthettem! :D Milyen cuki már! *_*

2015. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem Sakumo miatt hordja ugyanis már akkor is rajta volt mikor az apja még közkedvelt volt

szerintem a szülőorvos se látta az arcát mert már akkor is rajta volt

egyébként egyszer a mangában tényleg leveszi

mikor a Gaara kiszabadítása után korházban van

ott nincs rajta maszk ott a takaróval takarja magát

2016. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tincsi11991 válasza:
De leveszi a maszkját. Mint ahogy kedves Rebeca felhasználó linkelt egy képet a mangából. Azt még is valósítottak a animébe a 469. részben benne van.
2017. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy sharingan szája van, esetleg rinnegan. XDXD
2019. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ValakiNetudd válasza:
Mivel sharingan van a bal szemében amit nem tud kikapcsolni mert nem az övé hanem kapta obitotol mielőtt az meghalt és mivel nem uchiha rengeteg csakrát emészt fel tőle röviden szerintem ez lesz a maszk oka.
2022. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!