Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik filmeknek...

Szerintetek melyik filmeknek van a legrosszabb szinkronjuk?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni azokat a filmeket...hogy lássam mi a különbség,illetve hogy lássam nekem tetszenek-e.

2016. júl. 25. 22:44
 1/9 HalkHogen ***** válasza:
100%

Nem kérdés számomra, hogy a legrosszabb a "9-es terv az űrből" c. filmé. :)


Egyébként ha van MGM-ed, ott igazi nyalánkságok az újraszinkronizált filmek. Egyszerűen borzasztóak...

2016. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
HBO-s filmek a 90-es években . Úgy nyomatták a filmeket akkoriban még, hogy az eredeti hang megtartott volt, lehetett hallani és rábeszéltek magyarul, ez volt a szinkron, ami amúgy abszolút-de nem passzolt és nem illet a szereplőkhöz .
2016. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl a Vissza jövőbe új szinkronja. Ahol az 50 éves Rudolf Péter adja a reszelős hangját a 17 éves Marty McFly-nak. Na az zseniális.
2016. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,más van-e még?
2016. júl. 27. 11:03
 5/9 Edward Scissorhands ***** válasza:

Jaj igen, a Vissza a jövőbe újraszinkronizált verziója hallgathatatlan! Ráadásul az első szinkronban benne volt az is, amit a telefonon keresztül lehetett hallani, az újban pedig egyszerűen kihagyták azt, amit a telefonból hallani.

Amúgy szerintem elég rossz még a Minden végzet nehéz (főleg itt Diane Keaton szinkronja, akinek egy ponton már teljesen elviselhetetlen lesz!!), meg a Házinyúlra nem lövünk (ott is főként a főszereplő nő hangaj), a Nekem nyolc újraszinkronizálása sem volt jó ötlet, meg kb az összes Adam Sandler és Nicholas Cage film. Nicolas Cage-hez egyáltalán nem illik Józsa Imre hangja. Perpillanat nem jut eszembe más...pedig vannak még...! De sorozatokat még tudok mondani: a Modern család egyik változata (mert abból is kettő van valamiért!), Lois és Clark-ban a női szereplő hangja borzalmas, Született feleségek, Szívek szállodája, Új csaj, Városfejlesztési osztály, Agymenők.

2016. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt említenek párat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..



Még a régi, VHS korszakban beimportált animációs filmek közt is érdemes szemezgetni, azokon néha olyan volt a hivatalos szinkron, mintha alámondásos kalózkópiák lennének. Véletlenül se passzol a szöveg a szájmozgáshoz, és jelenetenként váltakoznak a hangok, a fordítás minősége meg hol milyen. Példa: az 1986-os Transformers film.


Apropó Transformers, a 2007-es film is egészen röhejes szinkront kapott, több mondat vagy hiányzik, vagy rosszkor mondják, pár meg angolul maradt.

2016. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat.Nekem bejön Nicolas szinkronhangja.Meg Adam Sandleré is,máskülönben ki szinkronizálhatná jobban,mint Csőre Gábor?Szerintetek?Ki illene leginkább hozzá?Na meg Nicolashoz,ha azt mondjátok ,hogy Józsa Imre nagyon nem illik oda? :)
2016. júl. 29. 15:30
 8/9 Edward Scissorhands ***** válasza:

Hát jó, az lehet, hogy Adam Sandlernek megfelel, csak nekem nem tetszik. :)

Nicholas Cage-nek viszont tetszett a szinkronja az Amos és Andrew bilincsben című filmben. Azt hiszem Czvetkó Sándor adta a hangját.

2016. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Edward Scissorhands ***** válasza:
Megint én vagyok, az előző kommentáló. Ma meg akartam nézni a Rocky-t, belekezdtem, és kiderült, hogy egy másik szinkronosat szereztem meg! De nem is tudtam, hogy ezt kétszer szinkronizálták. A lényeg, hogy nagyon nem tetszett, mert Rocky-nak olyan bunkó stílust adott a számomra új hang, ami pedig egyáltalán nem illik hozzá. Ebben a szerepében Kálid Artúr a megfelelő számára! :) Viszont a többi filmjében jól eltalálták a hangját, már ha azokat nem vették újra, ahogy a Rocky-t is.
2016. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!