Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik anime a...

Szerintetek melyik anime a legrosszabb/leguncsibb és miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Ball: mindig ugyanaz történik. A harcokban csak ütik egymást és ordítanak.


Bleach: itt is mindig ugyanaz történik. Van egy séma és folyamatosan az ismétlődik, csak más karakterekkel.

2016. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sword Art Online: Kidolgozatlan világ, sablonos és ostoba karakterek, lélektelen és semmitmondó rajzstílus és karakterdizájn, unalmas egyoldalú harcok, nyomorék személyiségtelen főszereplő akit valamiért mindenki imád, a történet egy vicc: az antagonista elfelejti a motivációját a történet végére ergo nem volt semmi értelme az egésznek, ostoba és fájdalmasan unalmas szerelmi szál. Ahhoz képest, hogy állítólag ez a cuccos "gamereknek" készült a sorozat gyakorlatilag semmi információt nem ad magáról a játékról. Arról már ne is beszéljek mennyire ostobán implementálta az egész Battle Royale alapvetést.
2016. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy külön-külön melyik lehet a legrosszabb vagy a leguncsibb, de ami egyszerre bűnrossz és bűnunalmas, az a Transformers: Energon. Az animáció félkész sincs, a történet meg pár epizód után bedobja a törölközőt, a maradék pedig olyan hosszú, unalmas és lényegtelen, hogy még csak nem is lehet szórakozni a trehányságain. A nemzetközileg forgalmazott angol változat valahogy még ezerszer rosszabb, a magyar pedig hatványozottan.


Lehetett volna egy klassz kis futurisztikus űropera, amit egyszerre nézhetnek gyerekek és felnőttek, de e helyett csak azt a nézetet erősítette meg, hogy a Transformers márka nem való japán írók kézébe.

2016. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem ami annyira nem tetszett az a Neo Angelique Abyss


pont ilyen természetfeletti és romantikus témába keresgéltem, mikor ráakadtam erre, eleinte még tetszett is meg érdekesnek tűnt, de aztán unalmassá vált, hogy végig ugyan az történik.

a romantika témáját illetően meg az összes férfi szereplő oda van a főszereplő lányzóért, már már elég nyálas szinten...

2016. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Neo Angelique Abyss -el teljesen egyet ertek, nagyon gane.

Amit en meg halalra untam es szornyen idegesitett, az az Amnesia

2016. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%

Boku no pico

azért mert undorító


itt az opening: https://www.youtube.com/watch?v=tJr82_VZoQc

2016. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!