Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Hello Herman" cimű filmhez...

"Hello Herman" cimű filmhez felirat?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom a filmet feliratosan, de simán a feliratot sem láttam eddig sehol, hogy esetleg külön letöltsem azt. És ha nincs felirat, akkor van valami oldal, ahol meg lehet kérni valakit, hogy készítsen? Előre is köszi

2016. júl. 26. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt egy link, ezen az oldalon kapásból 6 feliratot találtam! (mindegyik angolul)

[link]

2016. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én innen szoktam feliratokat leszedni, megbízható oldal!:)


*Ha ajánlhatom, ne használd az OpenSubtitles Download Managert -szerintem fölösleges letölteni-, tehát mielőtt rákattintanál a LETÖLTÉSre: vedd ki a pipát a négyzetből ->"Használd az OpenSubtitles Download Managert"

2016. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, végül angol feliratot találtam és meg is néztem (amúgy jó film nagyon), de tesóm nem tud angolul, és ezért kellett volna a magyar :o de köszi
2016. júl. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!