Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó filmeket/...

Tudnátok ajánlani jó filmeket/sorozatokat? Rövid ismertetővel együtt?

Figyelt kérdés
Szeretem a vígjátékot, a fantasy filmeket, a romantikusakat is megnézem.

2016. júl. 27. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

The 100

Nekem Top1 sorozat, igaz hogy még csak feliratos, de jobb hangualat emiatt...

Na de röviden:

97 évvel egy játszódik egy nukleáris katasztrófa után. A földön nem maradtak túlélők de az űrben 12(+1) aktív űrállomás volt, ezekből hoták létre az "Ark"-ot.Aztán leküldenek a földre 100 rabot(18 év alattiakat) hogy megnézzék lakható-e a föld(meg más oka is van, de ha néznéd akkor nem írom le...)

Úgy kb ennyi, az első évad kb ilyen LOST hangulatú, aztán 2. 3. évadra teljesen beindul, és elmegy kicsit más irányba is(bár jó értelemben).

Én csak ajánlani tudom, lehet elsőre nem hangzik túl jónak, de szerintem adj neki egy esélyt :)


Meg még van az Under The Dome, ez szerintem egyértelmű h mit is takar.


The Walking Dead/Fear The Walking dead, ezt se írom le, gondolom ismered...

2016. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 27. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

The Hour - egy BBC-s sorozat, két évada van, mindkét évad három-három egyórás filmből áll.

Az 50-es években játszódik, riporterekről, híradószerkesztőkről szól. Az aktuális események (pl. magyarországi 56-os is) a háttérben fel-feltűnnek, de a lényeg inkább a szereplők közötti viszony, szerelem, barátság, "ármány" (hú, ez bulvárosra sikeredett :D), plusz - mivel ez egy thriller - mindkét évad középpontjában egy-egy politikai összeesküvés felderítésére irányuló nyomozás. A főszereplője egy oknyomozó riporter. Zseniális színészek vannak benne.

[link]

2016. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) majd utána keresek :D
2016. júl. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!