Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai horror sztorik 1....

Az amerikai horror sztorik 1. vagy 2. évad a jobb?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Messze a 2. évad a legjobb az összes közül. Nem biztos, hogy a legijesztőbb, de abban voltak a legjobb karakterek és az egyedüli évad egy igazán átgondolt, erős sztorival. Ráadásul rengeteg témát érint vallástól, túlvilágtól kezdve egészen a földönkívüli élet létezésének kérdéséig.

De az 1. évadot is érdemes megnézni, 2. után az a legjobb. (És igazából nagyjából ennyit érdemes egyébként megnézni az AHS-ből, mert a 3. évad után nagyon átmegy gagyiba.)

2016. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi én a 4.évadot megnéztem nem volt ijesztő de nekem tetszett az 5.már szerintem hülyeség
2016. júl. 29. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én az első évadot szerettem a legjobban,a másodikat viszont nem annyira.Ettől függetlenül egyáltalán nem rossz,csak nekem egyszerűen nem jön be ez az asylum hangulat,és nekem nagyom nyomasztó volt,és nem volt olyan szereplő akit meg tudtam volna szeretni.

Amúgy az 5. évad nekem se tetszik,az az egyetlen evad amit nem néztem végig.

2016. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!